Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez immunrendszer-fétis, ami...

Ez immunrendszer-fétis, ami sokaknak lett most? Úgy beszélnek az immunrendszerükről, mintha az ember lenne (sőt, számukra kedves ember)!

Figyelt kérdés

#furcsa #fétis #jelenség #tárgyszerelem
2021. okt. 19. 22:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egy ember (vagy társállat) a barátunk, nem tárgy vagy valami.
2021. okt. 20. 18:53
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon bele akarod magyarázni ezt most. Na nekem mindegy éppen, ha úgy tetszik...

De ha már ott tartunk, hogy... Nem csak az vagy amit megeszel. Hanem a lélek is fontos! A hit, az erő, ...hogy nem félsz! Magamból indulok ki. A stressztől, az idegességtől, a rossz lelki állapottól minden bajom lett testileg. Fülzúgás, asztma, legszomjam van mert az orrom is bedugul, prüszkölök minden bajom van ami légzőszervhez kapcsolódik. S ez mind lelki eredetű. Szóval nagyon fontos, hogy ott is rendben legyél. Én nem vagyok... nagyon dolgoznom kell magamon. Tudom az okát, csak változtatni magamon nem könnyű hozzá.

2021. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!