Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy 37 éves pasinak se...

Ha egy 37 éves pasinak se felesége, se gyereke, akkor valószínűleg már nem is lesz?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

#7: "Akkor meg minek más életével foglalkozol?"


Szerintem érdeklődik a faszi iránt, azaz szeretné magának... :-)



#9: "És barátnője/barátnői voltak a múltjában? Mert ha nem, akkor meleg."


Jaaa tehát ha barátnője nem volt, akkor tuti meleg, még akkor is ha barátja sem volt... :-) Eszes gyerek lehetsz te is! :-)


A logikádat követve: aki soha nem olvasott ki egy könyvet sem, az tuti nem tud olvasni! :-)

2021. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%

11-es, én nő vagyok és sokkal előbb összerakom a puzzle-t, mint bármelyik férfi. Ne becsüld le a női megérzést!


Figyelj, ha nem voltak barátnői és meleg, nyilván voltak barátai, de ha nem akar coming outolni, azt nem fogod tudni.


Persze vannak nem elég vonzó férfiak, akiknek azért nem volt soha senki, mert a kutyának se kellenek vagy olyan álomnőre vágynak, akinek minden ujjára jut 10/10-es pasi. Nyilván ők nem melegek, csak nem jött nekik össze.


De a kérdező nem hiszem, hogy egy ilyen férfi iránt érdeklődik ennyire.

2021. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

#12: Tudod ki szokta magyarázni a bizonyítványát? :-)


Egy kissé feketén-fehéren látod a dolgokat, pedig állítólag nő vagy.


Engem személy szerint sohasem érdekelt, hogy kinek volt vagy nem volt barátja vagy barátnője, és hogy ezért ő jó vagy rossz ember, mindenkinek a magánügye, hogy mit kezd az életével.


A legrondább pasinak is bármikor lehet nője, ha van elég pénze, vagy elég határozott. Ha egy nőnek viszket, egy kutyával is csinálja, ösztönös... :-)


Szóval egy férfinek nem csak azért nem lehetett nője 37 évig, mert bűnronda, lehet, hogy talált egy másik életcélt (és nem azt amit az emberek 98%: dugás+gyerek+ház+autó), hanem mondjuk valamilyen tudományág fanatikusa, kutatója.


Sajnos ebből nagyon kevés van, azokra is csodabogárként néz az emberek 98%-éka, vagy b*uz.inak tartja őket... :-)

2021. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Szia, 11-es, én meg egyenesen bzi vagyok, mégis, jé! Én nem éreztem semmilyen megérzést. :)
2021. okt. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valószínuleg nem lesz. Azért, mert megszokta ezt az életet.

Ebben a korban már nehéz alkalmazkodni valakihez.

2021. okt. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
37 évesen nekem sem volt sem feleségem, sem gyerekem. Azóta eltelt 10 év és lett mindkettő.
2021. okt. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%
Mai világban 37 éves még fiatal. Vagy lesz gyereke, vagy nem. Ezer dologtól függ.
2021. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!