Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem az akaratom ellenére...

Feleségem az akaratom ellenére megtartja a nagy valószínűséggel down kórós beteg babát. Nevemre nem akarom venni, az anyuka aláírhatja az apaságit a nevemben? Félek aláhamisítja.

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 07:42
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
18%

Csinálj egy privát videót a Youtubera, töltsd fel, és később meg lesz a bizonyíték, hogy ha akaratod ellenére tenne bármit.


Már ha nem akarsz ügyvéd előtt nyilatkozni.

Legyen tanú is a videón.


Feltöltés dátuma igazol, hogy a gyerek születése előtt történt.

2017. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy hamisítja, akkor simán feljelentheted. Mondjuk ez nagy dilemma, mégiscsak a ti gyereketek, viszont beteg és egész életedben ápolhatod.

Én biztos nem tartanám meg, nehéz lenne, de a megszületendő gyereknek is könnyebb, ha meg sem születik és a szülőnek is.

2017. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%
Ha házasok vagytok, akkor automatikusan a nevedre kerül.
2017. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
93%
Megértelek, de mégha nem is lesz a neveden a gyerek, gyerektartást kell utána fizetned jó hosszan, hiszen apasági vizsgálattal röhögve kiderül, hogy Te vagy az apa, hacsak nem lépett félre a feleséged.
2017. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy előttem is írták ha házasok vagytok automatikusan a nevedre kerül,nem kell apasági nyilatkozat.
2017. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Váló félben vagyunk, nem vagyok biztos benne enyém a baba mivel 3 hónapja együtt sem voltunk. Se veled se nélküled kapcsolat, amiből én kilépnék.

Apaságit ha megszületik szeretnék csináltatni.

Mindent megadnék a babának ha az enyém lenne, de még beteg is ez már sok nekem

Minden nap látok két gyereket akik down kórósak, 12 évesen 4 éves szintjén van. Cumis üvegből iszik a buszon. Borzalom :(

2017. nov. 9. 07:55
 7/53 anonim ***** válasza:
30%

Könnyű más seggével ücsörögni a csalánosban.

Te ugyanúgy részese vagy, hogy a leendő gyerek beteg.

(Nem szeretek találgatni, de az sem lehetetlen, ha más apától lenne feleséged várandós, a gyerek egészséges lenne.)

Nem rendelkezel asszonyod teste felett.

A művi abortusz neked, mint apának csak pár napi többletgondozást jelent, míg a feleségednek, mint nőnek, leendő anyának irtózatos mély megrázkódtatás.

Ha igazán szereted feleséged, rá bízod a döntést és elfogadod azt.

Addig, amig "kettőn áll a vásár", nem csak az asszony kizárólagos felelőssége, hogy születendő KÖZÖS gyermekük egészséges legyen!

Nem vagyok feminista, de valahogy a hímsovinisztákat sem kedvelem.

2017. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
77%
Alá semmi esetre sem írhatja a nevedben ! Viszont amíg házasok vagytok ,apasági nyilatkozat sem kell automatikusan a te nevedre fog kerülni .Szegény gyermek ... a feleséged pedig felelőtlen ..Nem véletlenül vannak a szürő vizsgálatok .. én betegen biztos nem vállalnám ,természetesen más az ha születés után derül ki a baj ..
2017. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
86%

Igazából itt te már csak annyit tudsz tenni, hogy reménykedsz.

Milyen vizsgálat volt eddig? Érdemes lenne még más orvost is felkeresni, hogy biztosat tudjatok. Még az is lehet, hogy egészséges.

2017. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a teherbeesés időpontjában házasok voltatok, automatikusan a nevedre kerül a gyerek.

Tehát az apasági nyilatkozat fel se merül nálatok.

Ha a tiéd a gyerek, olyan nincs, hogy csak nem írsz alá valamit, és "megúszod", mert a bíróságon kikényszeríthető a nyilatkozat.

Ha pedig biztosan downos a magzat, ergo volt magzatvíz mintavétel, kb 16hetes lehet a terhesség, úgyhogy simán lehetsz te az apa.

2017. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!