Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa az egyetemi kollégium...

Furcsa az egyetemi kollégium épületét nézegetni ha arra járok és sopánkodni amiért nem lakhatok bent?

Figyelt kérdés
Nem jelentkeztem nyáron most meg már nem lehet. És most utoljára lett volna lehetőségem rá bent lakni. És gyakran mászkálok a körülötte lévő parkban, és sokat nézegetem az épületet kívülről közben. Van bármi beteges ebben, esetleg beszólhat valaki? 25/F
2021. okt. 20. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát könnyen lehet, hogy valaki majd odamegy hozzád és számon kér, hogy mi a frászt kóborolsz te ott állandóan, vagyis kettyósnak fognak nézni.
2021. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magánterület akkor beszólhatnak, ha közterület akkor nem.

Furcsának furcsa szerintem.

2021. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közterület
2021. okt. 20. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha amúgy is arra visz az utad, vagy ha mondjuk az a park közel van neked, és oda jársz zöldet látni, és ha már úgyis ott vagy, akkor megnézed az épületet, akkor még akár normális is lehet ez a viselkedés. De ha direkt azért mész oda, hogy sopánkodj, akkor szerintem az elég beteg.
2021. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja elég beteges.
2021. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!