Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koliban a szobatársam...

A koliban a szobatársam kizabálja a hűtőből a kajámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van. Eddig se volt szimpatikus de most hogy elkezdett lopkodni, nagyon felhúzott. Eltűnt már többször is ilyen-olyan kaja. Tagadja, hogy ő ette volna meg. De akkor meg ki más? Ketten vagyunk egy szobában. Kamera tudtommal nincs beszerelve, és nem járkál senki a szobánkba. Mit tegyek?

2021. okt. 5. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Hashajtót valami vonzó kajába, de bőven. A lebukás garantált.
2021. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Fogsz egy doboz finom kaját, elkeversz benne sok hashajtót és vársz. Az lesz a tolvaj akinek hasmenése lesz.
2021. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem muszáj hashajtó, elég a gépzsíros szendvics is, vagy WD-40 kúszóolajos palacsinta. 😜
2021. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ezt megcsinálod, akkor majd írj már, hogy ki volt :D
2021. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahj, nekem is volt ilyen. Tagadta, amikor meg rajta kaptam, megmagyarázta, hogy ez miért nem gáz. "Jaj, ettem egy kicsit na bumm." " És ha bele ittam? Ez csak egy kis üdítő"

Szerencsére nem sokáig maradt. Hosszabb távon, nem tudom mit csináltam volna. Nem vagyok erőszakos, de kajákban Joey... És lehet lett volna belőle olyan hogy befenyítem. Vagy csak átköktöztem volna máshova.

2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan ez volt velem is, lopkodta a kajámat a szobatársam a hűtőből, el is fogadtam volna a dolgot, ha odajön és elkéri, hogy figyelj, nincsen pénzem, valószínűleg visszaadni sem fogom tudni, de figyelj, ez meg ez a kaja kéne.


És akkor lehet azt mondom, hogy oké neked adom vagy felezzük meg, de nem, mondtam neki, hogy figyelj miért lopsz tőlem.


És a lehető legflegmább módon benyögi, hogy mert mi lesz ha nem lopok?


Ez úgy felhúzott, hogy megvertem, hétfőn már önként kérvényezte, hogy másik szobába költözhessen 😂

2021. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%
Az a baj a hashajtós módszerrel, hogy ha kiderül, hogy sunyiban beleraktál valamit ami miatt ő lebetegedett, feljelent a pcsába és mész a börtönbe mérgezésért. Ha jogosan vette el, ha nem. Nagy betűkkel fel kell tüntetni, hogy mi van az ételben és ha megeszi, akkor ez meg ez lesz a következmény, nem evésre való, tilos a megevése. Szerintem nem fogja bekockáztatni, hogy tényleg raktál-e bele.
2021. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
Mivel a saját kajámba rakhatok hashajtót, mert mondjuk nekem szorulásom van, ezért szerintem nem jelenthetnek fel. Hiszen az "én gyógyszeremet" tulajdonította el a megkérdezésem és az engedélyem nélkül.
2021. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
#7, és az hogyan tudja bizonyítani, hogy abban, és pont abban a kajában volt a hashajtó? Amíg kif*ssa a belét is, a maradékot szépen el lehet tüntetni. Ja, és a bizonyítás terhe nála van; pont azt kellene beismernie, amit nem akar, vagyis hogy kaját lopott. De mint tudjuk, nem ő volt :)
2021. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Léteznek kulccsal zárható dobozok mindenféle méretben. :)
2021. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!