Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit a Blahán láttál?

Figyelt kérdés

Sorolom, hogy én miket láttam:

- fényes nappal kakáló ember

- fényes nappal, menet közben recskázó ember

- négykézláb az utcán mászó, közben a nadrágján keresztül pisilő ember

- a megállóban a székeken fekvő, közben a nadrágján keresztül pisilő ember

- kb 90 éves bácsika, aki megpróbált felszedni egy kb 20-25 éves csajt

- a kukából kimászó hajléktalan, aki fel akart szedni 2 huszonéves, buliba induló csajt

Ez mind a Blahán.

ti jöttök :)



2021. okt. 22. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Aztaq...! XD nem semmi!


Én 50 kg-s nőként egy október 23án ott kénytelen voltam venni egy gyrost egy megtermett pasasnak. Nem fenyegetett, inkább megszántam. Bár utólag lehet, kirabolt volna, m nagyon éhes volt.

2021. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
aluljáróban egy ember megzavarodott és elkezdett furcsán hátrafelé menni, majd fejnehéz lett és egy olyat koppant a feje a padlón, hogy a lábammal éreztem. a lábamtól 30-40 centire csattant a koponyája, a szeme felakadt.
2021. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én csak olyat láttam, hogy egy öreg csöves lehúzott nadrággal álldogált, láthatóan teljesen el volt tájolódva.
2021. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csövi letolta a gatyáját és egy orbitális sugárban odafosott a betonra. Felhuzta a gatyáját törlés nélkül, arrébbment aztán okádott is egyet. Arra rászálltak a galambok és csipegettek belőle. A retinámba égett ez a jelenet.
2021. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Nekem a Moszkva ter a belvaros, eletemben ketszer lattam a Blahat.
2021. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy csöves guggolva kapaszkodott a villamos melletti korlátba, miközben az útra fosott, az elhaladó kocsik mellé... Sok gusztustalan dolgot láttam ott, de ez sajnos élénken megmaradt.
2021. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Félmeztelen hajléktalan nő (felül kabát, az is kigombolva, de alul konkrétan az égvilágon semmi) fel-alá rohangálva kiabálta: "B*sszon meg valaki! Halljátok?! B*sszatok már meg, valaki b*sszon már meg!!!!!!". Azóta dadogok, ha beszélnem kell róla...néha megy a hasam...néha rémeket látok a másik sarokban, miközben az egyikben ülök előre-hátra dülöngélve a térdem alá rejtve az állam...a pszichológusom már nemigen tud velem mit kezdeni...érzem, hogy már közel a vég...
2021. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hitleres vénasszonnyal mivan?
2021. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4: jesszus...És pont ettem :D

5: a kedvedért, mert ez a Moszkva közelében történt: egy forgalomban álló, fekete Mercedes hátsó ablnkán kihajolt egy kisfiú, és végighányta a kocsi oldalát

7: :DDDDDDDDD úristen

8: őt is láttam, de nekem nem produkálta magát semmivel

2021. okt. 22. 15:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8 évet éltem ott, de különösebben semmit se láttam soha max 1-2 ugatást, balhét
2021. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!