Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog ami történt a családodban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Felrobbant a fatüzelésű kazanunk... De nem sérült meg senki.
2021. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
A nővérem drogfüggő lett és évekig rányomta az egész családra ez a helyzet a bélyegét, apám meghalt.
2021. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 babyboom567 ***** válasza:
95%

1.Nagyapám elütötte kocsival a 1,5 éves unokatesómat.Túlélte, semmi maradandója nem lett, de egy hajszálon múlt.

2.másik nagyapáméknál leégett a hátsó kert,istállók,ólak, rengeteg állat.

3.a nagyapám felakasztotta magát.

2021. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Leégett az istálló teteje, szerencsére az állatoknak nem lett bajuk.

Keresztapám öngyilkos lett.

Apám ivott és molesztálni próbált éveken át.

2021. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Kettes, mi lett a nővéreddel? Az én nővérem is drogos volt, de ő leszokott és most már csak szimplán egy nárcisztikus dög.
2021. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#5: pszichiátriára került (többször is). Ez idő alatt járt pszichiáterhez, hol szedte a gyógyszereit, hol nem. Nyugatófüggő lett. 8-9 év után most kezd helyrejönni az élete, még szed gyógyszereket,de a mostani terápia nagyon sikeres nála. Végeredményben sikersztori is lehetett volna belőle, de az előtte tökéletes kapcsolatunk ma egy nagy 0, mert akaratomon kívül nem tudok jó szívvel gondolni rá, azért amiket nekünk okozott.
2021. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
:( sajnálom. Remélem azért nem kezd el majd folenyeskedni, mint az enyém. Az én nővérem úgy viselkedik, mintha térdre kellene borulnunk, amiért leszokott a heroinrol.
2021. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom én is a helyzeted. Sajnos ezt a környezetük sokszor jobban megsínyli,mint maguk a függők.

Miért fölényeskedik? Nem lehet, hogy a szülők/család magasztalják?

Nálunk az ex-drogos gyerek az isten, mert kilábalt belőle, én aki sosem próbálta, meg csak ne szóljak semmit, mert nekem egyszerű az életem. ;)

Úgyhogy valamilyen szinten ismerős amit írsz, csak nálunk ezt a család sulykolja.

2021. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk részben. Szerencsére most elköltöztem már egyetem miatt. Igy azért nem kell hozzá asszisztálni.
2021. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a függetlenedés tőlük sokat segít, szerencsére én is kikerültem ebből a környezetből.
2021. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!