Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alapjáraton miért dominál...

Alapjáraton miért dominál bennem a lustaság? ez egy nevelési hiba?

Figyelt kérdés
semmit sem csinálok meg amihez nincs kedvem. míg suliba jártam, nem motivált hogy ötös legyek ha kevesebb ráfordított energiával megfelel a továbblépéshez a kettes szint is. aztán szakmát tanultam és vizsgán nagyon gyér szintet hoztam mert nem volt bennem az hogy ebben én profi akarok lenni. a környezetemben zavar a rendetlenség, de nagyon nehezen veszem rá magam hogy tisztán tartsam, takarítsam, jóval ritkábban is teszem, ülök a koszban. elálltam dolgozni, nem volt bennem az hogy az adott munkakörben minél jobban teljesítsek, csak feleljek meg, csináljam meg ahogy tudom jelleggel. nem vagyok ügyes. és emellé társul egy nagyfokú sóherság is, lehet azért mert sosem volt igazán sok pénzem, de szinte folyton sajnálom és sokallom mindenre. olyan mintha az alapvető életösztön takaréklángon égne csak bennem és ez egy kicsit ijesztő
2021. okt. 24. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van hobbid?
2021. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább régebben
2021. okt. 25. 01:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azóta érzem ezt, mióta számítógép függő lettek. Keress egy pszichológust aki foglalkozik függőséggel.
2021. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is lusta vagyok.
2021. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanez vagyok csak nőben. Annyi, hogy van diplomám,de soha nem akartam élmunkás lenni vagy hasonló. Amolyan minimumra való törekedés a jelenlegi hozzáállásom.
2021. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!