Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tèged ez nem dühít?

Tèged ez nem dühít?

Figyelt kérdés

Te nem vagy dühös olyankor, nem dühít az ha valakinek írsz valamit messengeren ès nem bír normálisan válaszolni hanem csak egy like jelet küld vissza?


Engem nagyon idegesít, sok ismerősöm csinálja ezt. Illetve benne vagyok egy messengeres csoportban is akikkel hetente össze is járunk ott is ez megy. Ahelyett hogy megírná hogy okè jó nekem is vagy èn is megyek, nekem is kell stb csak egy like jelet küld. Mièrt nehèz leírni pár szót? Ès az a vicc hogy ebben a csoportban a csoportnak több mint fele 50 èv feletti.



2021. okt. 26. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ne spameljék szét a chatet, ezért inkább az üzenetet likeolják be. Sokkal jobban látszik, hogy ki megy, ha ott van összegyűjtve, mintha a beszélgetésből kéne összegyűjteni.
2021. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Én nem találom dühítőnek, ha kifejezi azt, amit mondani akar.

Például nem kell mindig leírni, hogy "oké, rendben", elég a like jel. Az sokkal inkább idegesít, mikor a mondandó tele van emojikkal vagy értelmetlen matricákkal.

2021. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Nem az üzenetet lájkolja hanem üzenetkènt küld egy like jelet. Mint ha matricát vagy smile-t küldene.
2021. okt. 26. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyeseknek milyen problémájuk van..
2021. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

pszichológushoz menj el. fix más bajod van, és csak tünet


amúgy, nem, nem dühít. teljesen normális

2021. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#5* ez csak tünet
2021. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar az ilyesmi, pedig én nem szoktam a like-jelet használni.
2021. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, igen, tenyleg, oke, nem erek ra, ne ird tovabb, de ertem.
2021. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Hat pint ezaz, hogy 50 év felettiek. Az én idősebb rokonaim, család9m is like jelet küld mindenhova. Nem érzik a problémát. Nekik ez azt jelenti, oké és kész. Én aki ilyen, azzal nem beszélgetek és kész. Ha meg muszáj, akkor tudom hogy ő hogy gondolja és túllépek rajta. Biztos hogy ilyenért nem lennék ideges. Minek rontsam el a saját kedvem egy ilyennel.
2021. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran küldök ilyet (30-as vagyok bár nem hiszem hogy ez számítana). Ez nálam azt jelenti hogy rendben, ok stb. Nem értem mi ezzel a baj. Számomra a túlzásba vitt rövidítések és a sok emoji zavaró. Egy-kettőt én is szoktam de egyes felnőtt ember úgy nyomjap mint egy kisgyerek.
2021. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!