Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi által sikerült a depresszió...

Mi által sikerült a depressziót leküzdeni? Egyáltalán van oka neki? Pl egy testvér aki mindent megkap az élettől de téged folyamatosan leteremt? Úgy érzem mindig jobban vagyok, de aztán meg mégsem. Vagy ilyen a termeszetem? (Jól keresek)

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A depressziónak nincs oka. Ha van oka, akkor az nem depresszió, noha ugyanúgy letargiával, szomorúsággal jár. Honnan tudhatnánk, hogy nálad ennek van-e oka vagy nincs? Ezt neked kell tudnod
2021. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Senior Séf ***** válasza:
2021. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, te miről beszélsz? Hogy nincs oka a depressziónak? What?? Ilyen hülyeséget sosem hallottam még korábban.
2021. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3

Az jó, mert akkor ma is tanulsz valamit. :)

Ha valami miatt szomorúak vagyunk, az nem depresszió. Depressziónak nincs oka, csak szervi oka van (kevés szerotonin termelődés)

2021. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sima szomorúsag nyílván nem depresszió, de attól még ugyanúgy van oka. Nem is értem, hogy miért jutottál arra a következtetésre, hogy nincs.
2021. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 Lehet nem érted. A sima szomorúságnak van oka, a depressziónak pedig az a klinikai ismérve, hogy nincs oka. Sokszor a kettőt összekeverjük. Hasonló, de nem ugyanaz.
2021. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne próbáld megmagyarázni nekem ezt a hülyeséget. Semmi értelme. Én meg tudnám magyarázni neked, hogy miért nincs igazad és úgy érzem meg is értenéd a végén, de az nagyon hosszú lenne. Viszont ha szeretnéd, szívesen megteszem, bár még mindig le vagyok döbbenve, hogy valakinek ezt meg kell magyarázni.
2021. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 Olvass Csernust, ezt ő mondta. Pazichiáternek jobban hiszek.

De amúgy logikus is.

2021. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Pszichiáternek
2021. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]

2021. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!