Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A középiskolák mikor zárhatnak...

A középiskolák mikor zárhatnak be újra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. december 21. (kedd) - 2022. január 3. (hétfő) között, téli szünet.
2021. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Passz
2021. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

#1

Nem erre gondolt.

Hanem a covid miatti lezárásra.

2021. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem a szünetekre gondoltam
2021. okt. 27. 16:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre nem lehet zárással számolni. Eddig semmi extra intézkedést sem vezettek be(kocsmák stb bezárása). Így nem igazán lehet suli zárásra készülni.
2021. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
:(
2021. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy kíváncsi vagyok, akik ezeket a kérdéseket írják ki milyen emberek lehetnek. Azon reménykedni, hogy beroppanjon a járvány, ami mások halálához, munkanélkülivé válásához esetleg hajléktalanná válásához vezetne, csak hogy ne kelljen suliba menni.

Egyszerűen felfoghatatlan..

2021. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7#Egyáltalán nem ezért írtam ki, nincs bennem semmi rosszindulat. Egyszerűen csak érdekel hogy ti mit gondoltok erről. De ha te ilyet feltételezel például rólam, az téged minősít!:)
2021. okt. 27. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

#7: Másfél éve ezért rinyálnak. Én mindig megírom nekik, hogy nyugodtan ki lehet iratkozni ha nem akarnak járni.

Főleg azt nem bírom, aki írja, hogy egyetemre jár, de várja az online oktatást és gyakorlatra se akar bemenni. Akkor mi a francnak jár egyetemre ha a lógást várja?

Ugyanilyen kommentet én is írtam amit te. De le voltam hurrogva sajnos.

2021. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolák bezárása előtt még rengeteg intézkedést be fognak vezetni. Stadionok, kocsmák, szórakozóhelyek, színházak, mozik... bezárása, kötelező maszkviselés zárt helyeken, kijárási korlátozások, felsőoktatási intézményeknegy részében az online oktatás bevezetése és csak ezután jönnek a középiskolák.


Nem a fertőzésszám a lényeg hanem a kórházban ápoltak száma. A betegek nagy része nem beoltott (persze az oltottak is bekerülhetnek a kórházba). A középiskolások beoltathatják magukat ha akarják. Ha ez valamiért nem lehetséges akkor kérhetnek egyéni munkarendet.

Miért is kéne online oktatás a középiskolákban?

2021. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!