Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A helyemben melyik iskolát...

A helyemben melyik iskolát választanád ezek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Suli váltás előtt állok, év elején nem éreztem magam jól az új sulimban, és azon gondolkodtam hogy félévkor (január végén) átmegyek egy másikba ahová a legjobb barátnőm is jár, ám kissé megváltoztak a dolgok. Leírom a sulikról amiket tudni kell, és tanácsot szeretnék, hogy váltsak-e sulit és menjek a legjobb barátnőmhöz vagy sem.:)

Leszögezném, hogy NEM a barátnőm miatt akarok átmenni, ez csak egy plusz, hogy ő is ott van.:)

Na tehát.

A mostani iskolám:

- 30 perc alatt beérek

4 lánnyal jól elvagyok, többiekkel sincs bajom, de azért nem a legjobb barátaim

-duális képzésben vagyok, ami azt jelenti, hogy két szakma egyszerre; pék-cukrász.

-a tanárokkal nincs bajom

-havi 16.500 ft az ösztöndíj.


És a suli, ahová a barátnőm is jár:

-kicsit messzebb van, kell 45 perc amíg beérnék

-legjobb barátnőm osztálytársam lenne, így lényegesen jobban érezném magam

-ez egy technikum; cukrász szaktechnikum, azaz nagyobb "rangot" ad, mint egy sima szakma.

- ösztöndíj havi 8000, de ha jól tanulsz jövőre akár 50.000 is lehet.



Lehet kicsit kevés infó, ha te is így látod légyszi ne válaszolj, normális válaszokat szeretnék, vagy esetleg tanácsokat. Köszönöm.:)



2021. okt. 5. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Hát ne 15perc legyen ami megfog, ha tényleg annyival többet ér a papír és eszed is van hozzá válaszd azt.
2021. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Maradnak ott, ahol vagyok.
2021. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tanulnék cukrásznak báttya
2021. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!