Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek, vagy esetleg van...

Ismertek, vagy esetleg van itt olyan író, aki jártas a szakmában?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérem jelezze felém privátban. Nagyon fontos lenne, de ezt ha rám ír bővebben kifejtem. Kérésemért cserébe fizetnék is, ha van rá igény.
2021. okt. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ez meg milyen kérdés már :D :D

Persze, majd ismeretlenül rád ír egy író, hogy helló, pénzcsörgést hallottam? :D


Ismerek írókat, sőt részben én is publikálok, de nem haragszol, ha nem szólok nekik erről a kiváló lehetőségről? :)

2021. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a pénz volt a lényeg, oda is írtam, hogy "ha van rá igény"... Nyilván olyan dologról lenne szó, amiért általában pénzt szoktak kérni, de mivel nem ismerek írókat, gondoltam kiírom ide.
2021. okt. 27. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Na figyelj... nem tudom hány éves vagy, de nyilván állatira fiatal. Ne biztass arra senkit egy ilyen oldalon, hogy privit írjon neked, mert valamiben akkora segítségre van szükséged, hogy akár fizetsz is érte.

És ha rád ír egy csaló, beteg, perverz alak és beetet?

Ilyet bárki írhat, hogy helló, én vagyok Petőfi Sándor (most csak mondtam egy nevet, nehogy már élőt írjak), miben segíthetek? Írd meg minden elérhetőségedet és a számlaszámodat...

Nem tudom, érted-e.

Ha szeretnél írni tanulni, vagy szakmai véleményt kérnél egy írásodra, javaslom, hogy első körben a magyartanárodhoz fordulj!


Most biztos nem tetszik, amit írtad, de jobb, ha átgondolod.

2021. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebookon keress inkább rá a Közösségi Írók Céhe nevű csoportra.

Ott többen vagyunk írok, akár hobbi szinten, akár rendszeres, könyvet kiadóként.

Ott mindenki kedves, nem használ ki és bármilyen kérdésedre szívesen válaszolunk. Ingyen. Próbálkozz inkább ott. Ezt a platformot hagyd ilyen szempontból a fenébe.

2021. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!