Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyed a Bönyi...

Mi a vélemenyed a Bönyi késeléses tragédiáról, ahol a 12 ÉVES osztálytársát majdnem megölte a másik KISLÁNY?

Figyelt kérdés
Ferfi vagyok, de nagyon megdöbbentem!
máj. 1. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azon, hogy az elkövető nem 16 éves volt és hatodikos. Mindenki egyre gondolt.
máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%

A gond az, hogy ezt 10-ből 9-en utópisztikusnak gondolják, pedig a kortársak közötti gyűlölködés, a kirekesztés, a játszmázás és az egymásnak ártás teljesen általános dolog.

Ez a tettlegesen a másik életére törés azért szerencsére nem jellemző azért, de eggyel finomabb "megoldások" már annál inkább megszokottak.


Mondjuk felvet bennem pár kérdést:

- hogy került a kés a lányhoz?

- hogy tudta bevinni a suliba és nyíltan közszemlére tenni?

- mit gondolt, ezek után hogyan tovább? volt egy listája, de ha 1 megtörténik, vajon mindenki hurrázni fog és szó nélkül hagyja?

- nekem ez a 30 nap semminek tűnik...

máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Én megértem őt. Minden ember más,ő rosszabbul türte a terrorizálást,és állitólag otthon is voltak balhék,amik gondolom pluszba rátettek egy lapáttal a kislány hangulatához. Mindenesetre elég lett volna a másik félt jól elvernie pl suli után,a késelést kicsit erősnek érzem.
máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
De mi volt, csúfolták őt? Kirekesztették?
máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, mindenki másképpen dolgozza fel (akkor is borzasztó amúgy). Nekem "csak"az öklendező reflexem lép be, ha a (nyolc osztályos) gimimet csak a kocsiból meglátom, amikor hazalátogatok (pedig kitűnőre érettségiztem, két diplomát szereztem, és mindkét egyetemen barátokat szereztem, érdekes, minden oké volt). De az a 10-18 közötti "társaság" borzasztó volt. Én csak magam ellen fordultam kétszer is. Van, aki meg ugye más ellen fordul.

És a tanárok?? Nem tűnt fel semmi nekik?

máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Engem is rengeteget szekaltak, csúfoltak általánosban,sokatverekedten, vedekeskepo is, volt hogy betörtem valaki fejét, keze eltörött, de azert ilyen sose fordult volna meg a fejemben, ez már kivégzés!

(Nem vagyok rasszista, de esélyes hogy roma származású a támadó!)

máj. 1. 18:38
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Akit leszúrt, az cigány. A kiscsaj magyar. Gondolom full terrorban tartotta őt a büdös c....
máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ez csak valami pszichopata kislány, egyszerűen csak hiányzik belőle mindenféle beleérzési és belátási képesség... figyeljétek meg, egy hónapon belül kiderül, hogy csak autista szegény, nem egy elmebeteg szörnyeteg. hamarosan vissza is mehet az iskolába terrorizálni mindenkit aki él és mozog.
máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly egy srác öngyilkos lett, mert piszkálták. Ez a kislány meg késeléssel próbált bosszút állni a bántalmazóin. Komolyabban kellene foglalkozni a dologgal, hogy ne történhessenek ilyen esetek.. Itt nem csak a késelő lány a vétkes, meg az osztálytársak, hanem a kiscsaj szülei is rohadtul figyelhetnek rá...
máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki azt tippeli, hogy cigány volt. De ahogy írták is, pont nem. Magyar csaj volt egy nagyrészt kisebbségi összetételű suliban. Szekálták, szúrt. Már mikor arról szóltak a hírek hogy volt halállistája, akkor gyanítani lehetett, hogy egy intorvertált, agyonzaklatott magyar lány.
máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!