Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen ijesztően sok...

Miért van ilyen ijesztően sok buta, akik azt állítják, sose járt ember a Holdon?

Figyelt kérdés

Meg a többi ostoba konteós. Lapos földesek, oltásellenesek stb..

Hogy szaporodtak el így ezek a birkák? :(


máj. 1. 17:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Te magad sem lehetsz benne biztos, hiszen nem láttad élőben.
máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Paul Atreides ***** válasza:
33%
Szerintem első körben azaz oka, hogy a legtöbb oktatási rendszerben nem gondolkodni, hanem magolni tanítanak meg. Alapvetően az emberekben benne van a vágy arra, hogy ők különlegesek és többet akarnak tudni másoktól. Ettől vállnak sokan birkává és vállnak megvezethetővé és hiszik el a konteókat.
máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Erdemi beszelgetesek nem folynak. Eselyed sincs az infok hitelesseget ellenorizni. Igy sokakat meg lehet vezetni.
máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nézd: papírom van magasabb IQ-ról, az elejétől kezdve elleneztem az oltást és másban hittem, engem veszélybe is sodort a rám kényszerített oltás, a Holdra-szállást félig én is cáfolom. Ebből adódóan fogalmad nem lehet arról neked sem, hogy mi a alóság. Csak a saját elgondolásaid miatt általánosítva Valójában pont ez nem intelligencia. Bocs!
máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ez a hülye rendszer néha megeszi a mondatokat.


*Valóság

**Csak a saját elgondolásaid miatt általánosítva degradálsz másokat.


+

Egyedül a lapos Föld valóban buta konteo, abban az egyben van igazad.

máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Holdra-szállást félig én is cáfolom"


Ezt kifejted kérlek? Hogy hogy félig?

máj. 2. 11:32
 7/28 anonim ***** válasza:

Félig el tudom képzelni azt, hogy esetleg nem valós és kitalálták.


Egyébként én inkább azt tartom birkának, aki bedőlt a Covid-os tömeghisztériának és probléma nélkül azért vette fel az oltást. S egyáltalán nem azt mondom, hogy nem volt Covid. De el volt ferdítve. Egyébként meg már el is lehetne engedni a történetet.

máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#7

Csak példának hoztam fel.


"Félig el tudom képzelni azt, hogy esetleg nem valós és kitalálták."


Elég baj az.

máj. 2. 12:42
 9/28 A kérdező kommentje:
Egyébként az oltáselleneseket hoztam fel példának, a covidot te említetted. De nagyon sok olyan oltásellenes van akik MINDEN oltás ellen vannak.
máj. 2. 12:45
 10/28 anonim ***** válasza:

9


Na, ha ennyire oltásszakértő vagy!

Akkor áruld már el nekem, mert én nem vagyok kompetens a témában annyira mint te!

Miért van az, hogy EU-ban, a legtöbb Magyarországnál fejlettebb országban, SEM kötelező 1 db gyerek oltás SEM, de egész EURÓPÁBAN, MAGYARORSZÁGON kötelező a LEGTÖBB gyerekkori oltás!! Pár országban van csak néhány kötelező gyerekkori oltás, a legtöbb országban 1 db SEM kötelező.


Na erre válaszolj már légyszíves, mert nekem kicsit furcsa a dolog!

Mitől van ez?? Hmmm...??

máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!