Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy majd az...

Mit tegyek hogy majd az állásinterjún ne izguljak?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy munkára, ahonnan felhívtak, hogy egy nap majd mehetek állásinterjúra. De belegondoltam abba is, hogy ha élőben meglátnak, nem is engem fognak választani. Később azon is gondolkodtam, hogy egyáltalán jól beszéltem-e a telefonban, mikor felhívtak az állásinterjúval kapcsolatban. Még sose voltam ilyen állásinterjún, és meg is lepődtem hogy behívnak, mert túl sok munkatapasztalatom nincs, ráadásul pluszban szociális fóbiám is van sajnos.
2021. okt. 27. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szard le hogy meglesz e vagy sem. Mész, el kell tudnod adnod magadat (végül is te vagy a termék). És mész a köv. interjúra. Add be pár helyre, sose várj egy cégre hogy válaszolnak e. A legtöbbjük amúgy is ergya, sokat várnak a pályázóktól és még nem is hívják vissza őket ha nem kerültek kiválasztásra.

Kicsit legyél gátlástalan, főleg ha multi.

2021. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj :)
2021. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ennyire parázom. Arra szoktam gondolni, hogy míg te megéled egy hatalmas dologként, mert van egy nap, amikor erre készülsz, csak ez tölti ki a gondolataidat, mi lesz ha elszúrod, mit gondolni majd rólad.

De a másik oldal igazából csak annyi, hogy bejön több ember, és ha egy nem az igazi, fogadják a következőt. Nem is emlékeznek rád. Max ha szimpatikus vagy, vagy valami szélsőséges módon járatod le magad. Mondjuk széket dobálsz.

Nekik ez csak pár perc semmi.

Erre emlékeztetem magam ilyenkor.

Ők meg alapból kalkulálnak vele, hogy ilyenkor a jelentkezők stresszelnek, amiatt nem fogsz rossz pontokat kapni.

2021. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
A füvezés elég hatásos szokott lenni.
2021. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira 4-es! :) ... en mondat kozben elfelejtettem, hogy mit is akartam volna hadovazni :))) ... azonnal reagaltak: "koszonjuk, majd ertesitjuk!" :D
2021. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!