Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted önmagad?

Szereted önmagad?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy aki nem tudja szeretni magát az mást sem tud igazán szeretni, de én utálom magam mégis van párom,barátaim és szeretetteljes családom.


Ti szeretitek önmagatokat?

Ha nem, mit nem szerettek magatokban?

A szeretteitek értékelik ezeket a hibákat, amiket utáltok magatokban?



2021. okt. 28. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
53 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn utalom magam es a munkamban teljesedem ki.
2021. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Régen nehezen jöttem ki magammal, de azóta sok tapasztalatot szereztem, ami formált a világlátásomon és a világhoz, illetve magamhoz való hozzáállásomon. Több célomat is elértem azóta, bebizonyítottam magamnak, hogyha kilépek a komfortzónából, akkor kapok visszajelzéseket, hogy milyen vagyok és ezek pozitívak voltak.
2021. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem magam,mégsem tudok emelt fővel járni,és tisztában vagyok a hibáimmal,hogy pl kiszámíthatatlan vagyok,mert érzelmileg instabil vagyok,és ez hat a tetteimre és viselkedéseimre is,és hirtelen jön,vagy hogy nem tudom kifejezni rendesen a szeretetet. Nincs egyébként párom,se barátaim már,és a családom is csak egybe van,de mindenki fullra stresszes a munkahelyeik miatt,ami által a testvérem le van tojva.

Nem tudom mi a jó,valószínű,ha valakinek van önbizalma,egészséges,akkor mellé,ha van karrier biztos,hogy kiegyensúlyozottabb és boldog is,de ha nem tudja miben kiélni az önszeretetét,nem meri megmutatni,akkor szinte mit sem ér,ha az előnyöket vesszük,ami származhatna belőle.

2021. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én vagyok a legjobb.
2021. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem magam, és sajnos azt sem hagyom, hogy mások szeressenek, a depressziótól olyanná váltam, mint egy sün. Pedig belül tele vagyok érzelmekkel és szeretettel. Önbecsülés zéró. Nem bírom magamban észrevenni a jót, pedig több művészeti ágban is kiemelkedő vagyok. Hiába kapok folytonos megerősítéseket a szeretteimtől, sőt tágabb környezetemtől, nem használ. "Gyári hibás vagyok" ezt gondolom magamról. Próbálok tenni ellene, de még pszichológussal együtt is nagyon nehéz, rögös út ez.
2021. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem magam. Régen sokat sírtam azon, hogy milyen vagyok, mára már sikerült elfogadnom magam. Igyekszem kihozni magamból a legjobbat. Dolgozom magamon, van egy ideál énképem amilyen szeretnék lenni,és ennek megfelelően teszek minden tőlem telhetőt így nem csalódok magamban. Sokat foglalkozom önismerettel. Így ismerem magamat tudom mi mozgat belül, el tudom fogadni a hibáimat is és tudok javítani rajtuk.
2021. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondom, hogy szeretem magam, de nem is utálom.


Inkább csak tisztában vagyok önmagammal, tudom mik az erősségeim, gyengéim, tudom mi tesz boldoggá.


Régen én is csak rinyáltam, hogy mekkora szar vagyok, azóta meg tovább léptem ezen és igyekszem fejlődni.


Plusz ezzel a változással idővel elkezdtem olyan embereket bevonzani az életembe, akik még boldogabbá tesznek.


Ehhez nekem is kellett, hogy folyamatosan kilépjek a komfortzónából és merjek is kilépni.

2021. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem, vagy sem, más bőrébe nem bújhatok.
2021. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!