Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szereted önmagad?

Szereted önmagad?

Figyelt kérdés
Mit látsz, ha belenézel a tükörbe? Mit gondolsz magadról? Mi a véleményed a külsődről és mi a véleményed a jellemedről? És ez alapján a vélemény alapján kedveled magad? Örülsz, hogy te vagy TE?
2020. júl. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem önmagam. Minden hibámmal együtt, legyen az tulajdonságbeli vagy testi hiba.

Amin tudok változtatni, azon dolgozom, hogy változzon, amin nem, azt elfogadom.

Nehéz, nagyon nehéz feladat szeretni önmagad, de egy idő után rájössz, hogy másképp nem érdemes élni.

2020. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Utálom magam. A tükörben csak egy nagy hibát látok. Nincs jó tulajdonságom külsőleg, és belsőleg sem, vagy ha van is, nem találom. Egyáltalán nem örülök, hogy én vagyok én.
2020. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy mosolygós, elégedett nőt látok a tükörben. Szeretem magam. Nem vagyok hibátlan, de a hibáimmal együtt vagyok pont jó. Az egyik előttem válaszolóval teljesen egyetértek : ha a hibámon (akár külső, akár belső) tudok javítani, akkor megteszem. Viszont mindenkinek szeretni kell és el kell fogadni önmagát, szerintem ez a kulcs ahhoz, hogy boldog legyél.
2020. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Istenítem magam
2020. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem lesz még.
2020. júl. 19. 03:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nem.

semmi személyiség, de mellé személyiségzavar,és még az arcom se tetszik. semmim.

2020. júl. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kijövök magammal minden szélsőség nélkül. Hozzámszoktam.
2020. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!