Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Valamiben nagyon nagy szaktudás, pl Európán belül csak te lennél az egyetlen ennyire képzett szakember (állatorvos, orvos, akármi) ez mellé nyilván magas intelligencia, könnyen tanulnál stb.


Vagy élhetnél úgy mint a tipikus "Amerikai sztárok" tehát semmi tudás, de helyette magángép, sportautók, csak hobbidnak élhetnél, azt csinálnál amit akarnál.


2021. okt. 28. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

A nagy tudás nagy felelősséggel jár. Ott nem szabad hibázni. Mindig dolgozni kell.

Inkább választanám az amerikai életet. De amúgy mindkettő jó.

2021. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
20%

Választ kértél hát kapsz egy regényként tőlem.

Én egy 25 éves Férfi vagyok aki lassan kicsit csúszva de fejezem a mesterit Gépész mérnökként.

Én most eltérnék kicsit egy sajátos gondolkodás módomra.

Én pl sexet energia pazarlásnak tartom ,nem szerettem ha mindennapos lessz ilyen az életemben ,ez csak azért volt fontos ,hogy kitérjek ,hogy az ember legerősseb ösztönét kerülöm és minden más ösztönös tevékenységet.Ezt miért tartom fontosnak? Mivel leköti az agyat felesleges információ.Igy sokkal jobban tudok összpontositani a feladataimra.Szeretem a tudományokat:Villamoság,Gépészet,Programozás pl Biológiáról is rengeteget tudok és a pszihológiáról.Gyerekkori álmom ,hogy feltaláló legyek ,persze ehez az álomhoz rengeteg tudás kell és kreativitás.De mindig minden nap 4 órámat valamilyen temakör kutatásával telik.


Gazgagokról amit el tudok mondani ők sokkal könyebb helyzetben vannak és adott a helyzet a pénz által ,hogy kutatásokat csinálhatjanak ami elörébb viheti az embereket.De ők általában butulnak mert mindent mással oldanak meg elmegy az idejük felesleges tevékenységre ,nyaralni is jó de elég évente 1 hét arra a tengere is unalmas egy idő után.Szóval gazdagokról annyit mindig van kivétel de életképtelenek lesznek.


Igy mi lennék persze egy nagy tudásu szakember.

2021. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nagyjából az első kategória vagyok. Releváns doktori kutatással éamerikai intézménynél, tapasztalattal ázsiából, éamerikából, és európából. Csak páran vagyunk akik értünk a területhez, szóval akkora napidíjat kérek el amekkorát nem szégyellek (ha nem lennék fiatal, akkor 800+, így nincs pofám 600nál többet). Nagyjából így is azt csinálok majd amit akarok pár év múlva, ha a pénzt befektetem és legalább részmunkaidőben dolgozok, nekem ez tökéletes élet, nem cserélném el a sztár opcióra.
2021. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a nagy elismert szakember is kap elég fizut, amiből jól élhet. Viszont hivatása is van, pluszban.


Az amcsi sztárok meg hogy, hogy nem... szinte mind túladagolásban halnak meg.

2021. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nehéz szitu.

de mivel eleve hajlamom van belemerülni a végletig adott dolog megismerésébe, plusz szociopat szinten vagyok munkamániás maximalista, így az első variáció jobban kielégítene engem.

2021. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Régebben az első. Most már a második opció.
2021. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Okos, művelt, tanult, elismert és sikeres legyek vagy buta, mint a föld és mellé gyógyszerfüggő drogos alkoholista, aki magamutogatásból él??

Nem is tudom.. :D Aki a 2.-at választja, kérem indokolja meg, mert tőlem ez túl távol áll!

2021. okt. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 1. verzió mindennél jobb.
2021. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy drogos a második. Sok milliárdos ember nem drogos... Szóval ne rakjatok hozzá semmit.
2021. okt. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!