Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerőstől halottam, hogy már...

Ismerőstől halottam, hogy már vagy ötven éve őriznek egy vélhetően II.VH-ban elhúnyt ember koponyáját. Érdekelne, hogy ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

#emberi koponya
2021. okt. 29. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az, hogy elhunyt és nem elhúnyt. És második világháborúban.

De egyébként ettől függetlenül milyen véleményt vársz? És ha így van, kit érdekel?

Kik őrzik, miért őrzik, hol őrzik?


Ismerősömtől hallottam, hogy mondta neki valaki, hogy találkozott egy olyan emberrel, aki állítólag hallott valamit.

2021. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
az semmi! én voltam a múzeumban, ott egyiptomi fáraók maradványait őrizték.
2021. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki, miért, hol és hogyan őrzi.
2021. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs ezzel semmi gond
2021. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha tisztességesen eltemetnék. Egyébként is, mire jó, ha őrzik?
2021. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Több millió ember koponyáját őrzik. Úgy hívják, temető.
2021. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nyugdíjas orvos ismerős szekrénye tetején ott van vagy 30 éve egy hajdani boncolt beteg koponyája. Miért van ott hogy jutott hozzá nem tudni, de ott van. jó 30 éve.
2021. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

amikor eladtuk a vidéki házat, a régi házat benontották és új alapot ástak. És világháborús csontok kerültek elő a földből, a ház alapja alól (katonakönyv, zsoldkönyv stb)


vagyis úgy éltünk ott a házban vagy 50 évig (a szülők) hogy 1 m-rel alattunk komplett csontvázak voltak.

2021. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát az egyiptomiak meg balzsamozták a hullákat tartósításként. Lásd: Szépművészeti egyiptomi része. Remélem a csontjaimra nem egy kiállítóterem vár ...
2021. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes. Hol tartják?
2021. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!