Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerőstől halottam, hogy már...

Ismerőstől halottam, hogy már vagy ötven éve őriznek egy vélhetően II.VH-ban elhúnyt ember koponyáját. Érdekelne, hogy ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

#emberi koponya
2021. okt. 29. 10:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha a 70-es években megtalálod valakinek a földi maradványait, eltekintve attól hogy biztosan (?) 2.vh maradvány, szerintem szólni kéne a hatóságoknak...ennyi év távlatából már mind1.



8


Azta, a név alapján nem próbáltátok megkeresni a leszármazottakat ?

2021. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Régi temetőkre lakótelepeket épîtettek.
2021. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdekelne a teljes történet. Kik őrzik, és hol? És miért? Mi a sztorija ennek?

Nagyon érdekelnek a múltbeli dolgok, ha tehetem elmegyek múzeumba, kastélyba, stb. Ráadásul kitüntetéseket gyűjtök, szóval nagy rajongó vagyok. Tényleg érdekelnének a részletek.

2021. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fémkeresős hülyegyerekek kötelezve vannak, hogy leadják az elhunytak maradványait kegyeleti okokból.

Gondolom ha a saját anyjukat kiguberálnák a földből, nem raknák be a vitrinbe a fejét.

2021. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14



70-es években még nem hiszem hogy annyira elterjedt hobbi lett volna, de amúgy egyet értek veled.

2021. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most erről miért kell kérdést kitenni? Na és, miért baj az, hogy valahol találtak egy koponyát, és nem ásták el, hanem félretették?
2022. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!