Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak azok az emberek számítana...

Csak azok az emberek számítanak igazán valakinek akiknek nagy iskolási vagy sok nagy iskolája van?

Figyelt kérdés

Most néztem egy riportot a fickó mondta miből mennyi diplomája van meg milyen könyvei vannak mennyi tudása a felesége meg fizikus meg ilyesmi.Aztán mindig mindenhol látom mennyi sok diplomás vagy diplomás ember van sokat olvasnak meg értenek nagy dolgokhoz.Én meg nagyon kevésnek érzem magam mert nincs semmilyen diplomám nem olvasgatok könyveket nincs érettségim csak van pár szakmám.

Ilyenkor mindig úgy érzem egy senki vagyok élnem se kéne mert buta vagyok.



2021. okt. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is diplomás vagyok és vannak szakmunkás barátaim, ismerőseim is. Hasonlóan vannak a gyerekeim is, pedig több diplomájuk is van.

Egy melós is lehet valaki, tehát ne érezz hátrányt emiatt.

Úgy szoktam mondani, hogy a WC-pucoló, utcaseprő is ember, mert ha ők nem lennének, akkor nekem kellene a mindezt megtenni. Ők voltak azok, akik faluhelyen kitisztították tartalmától a pottyantós klozetot (aki megkérte őket erre), ill. amíg nem voltak takarítógépek, ők takarították, söpörték és kukába rakták a szemetet a városok utcáin.

2021. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A diploma nem tesz sem értékesebbé, sem értelmesebbé. Jó ha van, de ne tulajdonítsunk neki túl nagy jelentőséget! Nem vagy értéktelenebb azért, mert nincs diplomád.
2021. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!