Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb ajándék...

Mi volt a legszebb ajándék amit valaha kaptál?

Figyelt kérdés
Tárgyra vagy élményre gondolok..

2021. okt. 29. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan
2021. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eljegyzési gyűrűm
2021. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tárgyi ajándék, aminek legjobban örültem, egy videójáték konzol és kb 5-10 játék volt, még 5 éves koromban, ami aztán folyamatosan bővült, mikor már nem kellett DVD hozzá. Kb a mai napig szívesen játszom pár játékkal.

Ami nekem "legfontosabb tárgyi ajándék" az egy ékszer, amit felnőtté válásomkor kaptam, hogy "emlékezz rám, mikor majd nem leszek, legyen szép hosszú életed"-az illető rá 1 évre meghalt, azóta rengeteget hordom.

További kedves dolgok:ballagási csomagok, egy versenyen nyert plüssállat és úgy kb az alvós dolgaim(gyerekes, de még mindig vannak), a tény, hogy egyik barátnőm tudja, mikor van a szülinapom és annak ellenére, hogy én sorozatban elfelejtem az övét, emlékszik az enyémre és süt nekem sütit, a baráti köröm létezése (eddig mindig 1,2 barátos ember voltam, kivéve azt a 2 évet általánosban, mikor nem és rossz vége lett, majd sírtam) és az, hogy törődnek velem és én is velük. Ettől sokkal jobban érzem magam, mint általánosban valaha éreztem, a gimivel nehéz hasonlítani, mert nagyon szerettem azt is. Meg még nagy ajándék az élettől, hogy anya végül nem abortálta öcsémet és van nekem, mindent meg tudok vele beszélni, szeret annyira, hogy dobta a homofób megjegyzéseit, mikor outoltam neki, meg kaptam tőle spontán ágyba hozott reggelit, van ilyen kaján osztozkodós, egymásnak főzős rendszerünk, sokszor nézünk közösen sorozatokat meg ilyenek. Mondjuk most a hetünk nagy részében külön vagyunk, de tök aranyos tőle, hogy rám ír Messengeren, amit elvileg "sosem használ"

Bocsánat mindenkitől, ha túl hosszú.

2021. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:

Nem tárgy ugyan de 8 évesen kiscica.

Tárgyak közül az elektromos fogkefe volt, aminek legjobban örültem eddig.

2021. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Egy nőtől egy negatív beszólás.
2021. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Örök élmény, emlék a nagymamám szeretete, gondoskodása, figyelme az együtt töltött idő, játék amit gyermekkoromban kaptam Tőle. Felnőttként a Kislányomat Róla neveztem el.
2021. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A valódi szeretet a családom néhány tagjától.

Tárgyból meg 6 évesen kaptam egy kisautó pályát kisautókkal, meg kb 3 évesen kaptam egy plüss malacot. Mindkettőt édesapàmtól, akivel 13 évig nem beszéltem eddig. Kb féléve beszélünk ismét.

Felnőtt koromban meg exemtől kaptam egy elég komoly elektromos cigit, már rég szétmentünk, de még mindig azt nyúzom.

Ja, meg mikor a szüleim belepótoltak 20 éves koromban az autóm árába, az is nagyon jó érzés volt.

2021. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!