Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakire kétszer ráírsz...

Ha valakire kétszer ráírsz egy kéréssel és nem teljesíti, akkor az direkt van?

Figyelt kérdés

Ráírsz hogy valamit szeretnél, nem nagyon dolog, lefotózza, leírja, akármi, 2-3 perc.

Először azt mondja most máshol van ezért nem tudja, utána meg hogy valamit csinál és majd később...


2021. okt. 30. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Istenem de utálom az ilyet. Csak simán annyira szarik rá, hogy amint leteszi a telefont, kimegy a fejéből.
2021. okt. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha valaki harmadszor sem veszi az adast, es tovabb baszogat, az megvan?
2021. okt. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi nekem van olyan volt osztalytarsam aki nem erti meg hogy elköltöztem.Mert igazan bemasolhatnàm neki az osztâlykèpeket.Irtam neki nem elek ott màr. Nem zavarta, nyagatott.Keressem màr neki elő mert ő akarja.Megcsinàlhatnàm mert ő neki jàr.
2021. okt. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2# Nem írtam rá harmadszor. De mikor valaki arra nem képes hogy azt mondja hogy "nem" az elég szánalmas.

Csak hiteget, pl hogy most (akármit) csinálok, de amint befejeztem küldöm is. Ennek sok értelme nincs.

2021. okt. 30. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, amúgy hogy függ össze azzal, hogy ott laksz-e vagy sem?
2021. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

4-es, sokszor feledékenység vagy szórakozottság van mögötte.

Az más kérdés, hogy én sem szoktam már harmadszor kérni, úgy kezelem, hogy "le vagy te sz...va", és kész, megpróbálom megoldani magam.

2021. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy elkoltoztem 400 km.-re. Mert neki papirkep kell. Szerinted fogok ezzel szenvedni?
2021. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, papírkép az más, azt hittem, neten küldd el neki.
2021. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!