Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg szükség van ennyi...

Tényleg szükség van ennyi fodrászra, kozmetikusra?

Figyelt kérdés
Múltkor kicsit sétáltam a belvárosban itt, ahol lakom. Eddig valamiért fel sem tűnt, de egy hosszú háztömb aljában 5 vagy 6 db fodrász és/vagy kozmetikus volt, majd egy másik, hasonló hosszúságú útszakaszon is ennyi. A lakótelepen, ahol élek (mert panelproli vagyok) szintén van egy nagy csomó. Tényleg szükség van ennyire?
2021. okt. 30. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint van. Ha nem élnének meg, akkor bezárnák a boltot.
2021. okt. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Valamiből nyilván fenntartják ezeket az üzleteket, tehát van. De szerintem ezt te is tudod.
2021. okt. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Fodrász nemtől függetlenül mindenkinek kell egy évben legalább párszor (igen, a férfiakon is látszik, ha otthon vágják a hajukat) és egy napba csak bizonyos számú kuncsaft fér bele.


Szóval igen. És ahogy írták: ha nincs bevétel, akkor nem lehet fenntartani a vállalkozást, ha meg nem lehet fenntartani a vállalkozást, akkor nincsenek velük tele az utcák.

2021. okt. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükség ennyire, csak a panelprolik idegesítése miatt van fodrászat minden garázsban. Ezek az enberek éheznek és rajtad röhögnek.
2021. okt. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Fodrászra igen...mert botrányosan szoktam kinézni haj ügyileg, másra nincs.
2021. okt. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze. A legtöbb nő mást sem csinál csak a kömeit csináltatja két hetente, meg a szemöldökét tetováltatja.
2021. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy az én bosszantásomra vannak. Sajnos nekem nincs pénzem fodrászra, a küszöböt rágom itthon. Kozmetikusnál már voltam, még '73-ban, de az uram kiröhögött, hogy milyen szerencsétlen vagyok, amiért nem volt nyitva. Nem mertem neki elmondani, hogy de nyitva volt, mert akkor még jobban röhögött volna. Azóta már erre sem telik, kicsi a Nyugdíj. De a krumpliban nagyon reménykedünk, én, és az Uram is. Többet ér az egy kozmetikusnál, lelkecskéim.
2021. okt. 30. 07:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jó hozzáállás.
2021. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi troll.
2021. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen és nagyon jól is keresnek vele. több fodrász ismerősöm is van, 1 millió Ft simán megmarad nekik havonta. nagyon megy most
2021. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!