Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy?

Boldog vagy?

Figyelt kérdés

Hogy érzed magad?

Őszintén.


2021. okt. 31. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
63 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szarul, de büszkén.
2021. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve nem vagyok boldog és örülnék a halálnak! Az élet egy kalap sz@r!

Viszont, van két dolog, amikért még van bennem élni akarás és ezért a két dologért szeretek élni: a konditermi edzés és a díszbaromfiaim!

Ezeken kívül sajnos semmi örömöm nincs az életben...

2021. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vegyesen érzem magam boldognak és boldogtalannak. A boldogtalanságomnak egyik oka hogy nincs normális párkapcsolatom ez egyszerűen nem jön össze. De vannak jófej barátaim, normálisnak mondható állásom elfogadható bérrel tehát elvagyok. Az életem alapvetően nem rossz, hiányzik pár dolog de nem panaszkodom mert voltam 6-8 éve ennél sokkal rosszabb helyzetben is amiből kitudtam mászni nem volt egyszerű de sikerült.
2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Erős túlzással jól:)

Változó...

2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Boldognak nem érzem magam, de boldogtalannak sem.


Hozzá kell tenni, benne vagyok egy lakás felújítás kellős közepében, albérletem már nincs, a lakás még nincs kész, közben még melózni is kell ezerrel így időm sincs a saját dolgaimmal foglalkozni.


Szóval ez most pár hónap szopóroller. Cserébe viszont megnyugtat a tudat, hogy ha kész lesz akkor lesz saját lakásom és onnantól nyugodtabban élhetem az életem mint egy bizonytalan albérletben másoknak kiszolgáltatva.

2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Akik azt írják, hogy szar az életük, azok nem tudják értékelni.


Azoknak szar, akik végstádiumú rákban haldokolnak, vagy ártatlanul ülnek életfogytiglanon, vagy temetik a gyereküket, vagy vakon élnek, vagy a 3. világban éheznek, vagy tizenévesen elrabolnak prostinak, sorolhatnám.


Attól nem lesz valaki élete szar, hogy 300 helyett 250-et keresnek, vagy allergiásak és fél éveket tüsszögnek, vagy évente történik velük baleset, vagy idegesítőek a családtagjaik...


Nekem is lehetne jobb, de nem panaszkodom, mert emberek százmillióinál (talán 1-2 milliárdnál is) királyabbul élek. 100-ből 99 ember nem tudja ezt felfogni, én pedig örülök, hogy ez az 1 vagyok én.

2021. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően boldogtalan vagyok,ki vagyok fáradva teljesen. És lelkileg is instabil vagyok picit.
2021. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az emberek szemtől szemben nem mernek erre a válaszra igazat mondani pedig elég egyszerű a kérdés. Inkább az emebrek reakciójától félhetnek.

Attól hogy valaki gazdag, szép, egészséges még lehet boldogtalan.

Szerintem az legjobb emberi reakció erre a kérdésre ha hagyjuk hogy az illető kibeszélje a problémáját, meghallgatjuk az illetőt.

Nem egyből azzal kezdeni hogy "hülye vagy ha boldogtalan vagy mit képzelsz magadról"

2021. okt. 31. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Gyűlölöm magamat, amiért ilyen szerencsés életkörülmények között ilyen szánalmasan kevésre vittem.
2021. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapból boldog vagyok. Szép családom van, tető a fejem felett, étel, ha éhes vagyok, munkám is van.

Apróbb lelki gondjaim vannak, főleg saját magam generálom őket, ezek sokszor feszülté tesznek.

2021. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!