Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem alszol meg? Te...

Hogyhogy nem alszol meg? Te most inkabb boldog, vagy inkabb szomoru vagy?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 22:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert péntek van és holnap nem kelek korán. Nem vagyok szomorú.
2021. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 20 éve aludhattam ilyen korán utoljára 😅

Nem vagyok se boldog, se szomorú 🤷‍♀️

2021. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú vagyok, mindjárt sírok. Volt egy pasi, akivel évekig nagyon jó kapcsolatom volt, majd több lett belőle, pár hónapja lepattintott, és még mindig rajta kattogok. Egy barátot vesztettem el, egy partnert, egy szeretőt, egy szerelmet. Életemben ő volt az első, és egyetlen akivel komolyat akartam volna tényleg, akiért bármire képes lettem volna. Neki ez nem kellett. Most néztem meg, és letiltott nemrég, pedig hónapok óta nem írtam neki, meg nem követem, nem reagálok semmi posztjàra. Azt hiszem megbolondulok. Nagyon fáj, és tényleg a sírógörcs kerülget. Amikor ilyen állapotban voltam egész életemben ő volt az aki ebből az állapotból kiszedett, s megvigasztalt, és ez kölcsönös volt. Most ő nincs, és nem bírom ezt feldolgozni.
2021. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit feszült vagyok, ezért nem alszom. Nem vagyok se rossz, de jókedvű sem.
2021. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

Na srácok erről ugatok nektek! Minél inkább szemetebb vagytok a nőkkel annál inkább megőrülnek értetek!


Itt a példa 3#


Ki van borulva egy köcsög paliért


Mi hapsik hol tudnánk ezért szenvedni


Nem véletlenül tudja sok strici is befűzni a csaját hogy álljon ki a sarokra.....

2021. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

ma jó napom volt úgyhogy boldog vagyok

és bepótoltam a 4 rész sorozatrészt amiről a héten lemaradtam, ezért nem alszom :D

2021. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám Olaszországban él, amikor itt vagyok, akkor próbálom felvenni az itteni életritmust. Az este még csak most indult be igazán. Tulajdonképpen boldog vagyok.
2021. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
5, igazad lehet. Tényleg hülye vagyok. De nem abba vagyok szerelmes, hogy ő köcsög volt, hanem azok a képek vannak előttem amikor csak ő volt, és senki más. 8-9 éven keresztül a legjobb barátom volt, csak utána jött minden más. És igen, ezzel ki is siklott minden. Egy kiba szott idióta vagyok, de ezt el is ismerem, és próbálom magamat minek hamarabb túltenni, de nem egyszerű. Egyébként ismerek pasikat, akik szintén megvannak bolondulva az exük miatt, valaki már 3 éve szakított, mégis minden nap az exe miatt sirànkozik nekem. Szóval nem csak mi nők vagyunk hülyék, nyugi.
2021. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Vegyesek az érzéseim. Amúgy totál aludnom kéne, mert cseszett korán kelek.

De félek, hogy fölöslegesen kelek és utazok többszáz km-ert... Persze, ha nem felesleges lesz és minden klappolni fog holnap, akkor én leszek a világ legboldogabb embere. Ellenkezőesetben... hát igen. Az kellemetlen és egyben nagyon szomorú lesz.

2021. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

5 vagyok


Azok nem is igazi spártaiak, csak szimplán béták.


Miért kellene szenvednem azért, aki szarik rám?


Logikával nem lehet vonzalmat kelteni bennetek, csak érzelmekkel....ez milyen igaz.

2021. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!