Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy aki megbántott, becsapott, megcsalt, vagy mondjuk munkahelyről kirúgott, utána vele is ugyanez megtörtént és akkor egy picit úgy érezted mégis van igazság?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Exem visszament az exéhez aki verte és most kb letöltendőt kap, mert drogot találtak náluk!Ott leszek a tárgyaláson, az biztos!Nagyon átvert, de legalább neki szét esik az élete, én meg hamarosan megkérem a mostani barátnőm kezét! :)
2021. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen konkrét dolog nem, de más események iggen, történtek. Azonban az, hogy egyesek (mint pl.: te vagy én) észrevesszük ezeket az egyensúlyi folyamatokat kevés, mert sajna kevesen hiszik el, hogy az életben van egy egyensúly, egy körforgás: a "Ma én, de holnap lehet, hogy te" folyamat szerintem is létezik.
2021. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem. Huszas éveim közepén kirúgott egy konfliktus miatt, amit nem én kezdtem, sőt nagyon jól kezeltem, de a főnök szerint túlzásba estem, és hiába magyaráztam neki h mi történt, meg a pszichológiáját, leszarta.

Rá több mint 15 évre megjelent egy több napos trainingen amit én tartottam a kommunikációról, emkról, munkahelyi és személyes életben lévő helyzetek jó kezeléséről..., ahova őt kötelezően küldte a cége. Ennek volt egy több órás tesztje a végén, ami alapján végül is azt kellett eldöntsem, hogy ki tanult valamit, és ki az akiknek süknél süket fülekre talált amit mondtam. Ha neki olyan bizonyítványt adok, hogy nem sikerül, akkor elveszíti a munkáját, benne több mint 20 éves karierével.


Én úgy voltam vele, hogy dejó, most végre észre veszi magát, és emberszámba veszi a környezetét, és leáll az ignoráns viselkedéssel.


Amikor a végén le akart fizetni, tudtam, hogy nem engedhetem át, mert semmit se tanult.

2021. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze a férjemet a sógorom mindig arra buzditotta, hogy nekem ne engedjen meg semmit,mert a végén el fogom hagyni.Mi történt a felesége õt elhagyta.
2022. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!