Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet az oka, hogy 1 héten...

Mi lehet az oka, hogy 1 héten belül megtörtént, hogy jelentkeztem, behívtak interjúra és másnap fel is vettek egy felsőfokú végzettséget igénylő munkahelyre (úgy, hogy pár hónap munkaviszonyom volt eddig)?

Figyelt kérdés
Eléggé szürreális volt, mert már az állásinterjún érzékeltem, hogy számolnak velem és másnap jött is az ajánlat ami pályakezdőként is elég jó (vidéken) miközben máshol sok-sok hét a kiválasztási folyamat és a pozíció is kicsivel azelőtt volt meghirdetve, hogy jelentkeztem. Annyi a szépséghibája, hogy fél 8-kor kell kezdeni és 1 óra az út otthonról. Viszont szakmai teszt se volt csak 1 interjú és munkaköri bemutatás. Korrekt cégnek tűnik, modern munkakörnyezet, de fogalmam sincs mi a csavar, mert eközben folyamatosan jönnek a visszautasító levelek (sokkal kisebb követelményű pozícióktól is mint pl. irodai adminisztrátor) valamint a közszférából is.

2021. febr. 7. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Gyorsan kellett nekik valaki es legrosszabb esetben is semleges voltal nekik emberileg (ertsd: nem keltettel olyan benyomast, ami ilyen esetben kizaro tenyezo Lett volna). Nem kell tulgondolnom, a munka a penzrol. Neked is es a munkaltatodnak is.
2021. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
tulgondolnod*
2021. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az előtted felvettek gyorsan eltűntek, és nekik mindenképp kell valaki a pozícióra, te ott voltál, az interjún pozitív képet kaptak rólad.

A beredről is beszéltetek?

2021. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
100%
Valaki, hirtelen kiesett , pótolni kellet. Örülj neki , hogy dolgozol. Sok sikert.
2021. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt idő 9 körös interjúra, gyors kellett egy ember és felvettek. Gondolom, feltételezem, ilyen esetben nem rögtön határozatlan, kvázi sírig tartó állást kaptál,hanem majd kirúgnak a legelső kanyarban, akár 1 hónapon belül, ha véletlenül cukor helyett sót teszel a kávéba (ha titkárnői az állás, a kávé és a kávéfőzési tudomány a létező legfontosabb munkaköri kötelesség. Mindenkor, állandóan, és folyamatosan. Ha kell, akkor tízpercenként. Ha azt tudod, akkor már csak tudd kezelni az iktatóprogramot és ne beszélj és ne kapcsolgasd össze-vissza a telefonokat mindenféle random mellékekre.
2021. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
határozatlan időre vettek fel 3 hónap próbaidő, főnököm szerint szimpatikus voltam azért nem folytatták a kiválasztást (ilyet se hallottam még)
2021. febr. 18. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen behivják a legjobbnak tünöt és felveszik ha nincs vele gond. Majd kirugják ha nem felelmeg és jön a 2 második legjobb jelőlt. (Sok helyen nincs is sok értelme a többkörös interjuknak)
2021. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg nincs mert az én esetemben az interjú és a munkahelyi megfelelési képesség két külön univerzum.
2021. febr. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!