Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnék el egy...

Hogyan felejthetnék el egy számomra nagyon fontos embert akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem a személyt viszont ő nemhiszem hogy szeret engem, inkább csak kedvel. történtek köztünk dolgok és én nagyon szeretem őt, csak rá gondolok és ha vele vagyok teljesen vidám és egész lehetek. Hogyan tudnám elengedni őt? Csak rá koncentrálok és nem szeretném ezt az érzést érezni főleg hogy valószínűleg viszonzatlan és még ha nem is, akkor sem lehetünk egy pár mert vannak gátak.

2021. nov. 2. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Fehér kisbusz.
2021. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor meg kell szakítani a kapcsolatot a másikkal, ha lehetséges, máshogy nem fog menni.
2021. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben jártam.

Engem csak egy új kapcsolat tudott kizökkenteni belőle.

2021. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, akkor nem biztos hogy el kell felejteni.

Ha meg plátói, akkor gondolj arra, hogy nem is ismered annyira, lehet nem is olyan, mint amilyennek elképzeled. Így nem is biztos, hogy belé vagy szerelmes, hanem egy képbe ami róla kialakult benned.

Ilyen plátói cuccokkal én is mindig megszívtam, nekem ez működött.

2021. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress új kapcsolatot, nekem eddig nem nagyon jött össze. Köztük simán lehetett volna sokkal több is, csakhát idióta voltam és most itt fekszek magányosan, ő meg egy másik sráccal :)
2021. nov. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Honann tudnád hogy ő valojàban mit érez lehet elfotja az érzéseit a gátak miatt ahogy irtad. Ha tényleg oda vagy érte miért nem mondod meg neki? Veszteni valód nincs🤷❤️
2021. nov. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amugy férfi vagy?
2021. nov. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem lehetnek egy pár, mert a másik házas.

Az én nagy beteljesületlen szerelmemmel is ez volt, végül elengedtem, nem fogom harmadikként leélni az életemet.

2021. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!