Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit tudsz/tudtok spórolni?

Mennyit tudsz/tudtok spórolni?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdés van, de a legtöbb 2015 előtti, mint tudjuk a fizetések azóta szinte megduplázódtak, ahogy a kiadások is legalább kétszer annyit tesznek ki. Ki mennyi pénzt tud félretenni egy hónapban? Otthon laktok, gyerekek vannak, mennyi az összes bevétel és mennyit tudsz/tudtok félretenni? Mire gyűjtesz?

2021. nov. 2. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
21 vagyok otthon elek korulbelul 200-220 a netto amit hazaviszek a cigire, kajara, amit hazaadok koltok olyan nagyon max 80 at durvan. Persze ez valtozo ha epp ruhat, parfumot, vagy valami fontosabb kiadasom van pl:(jogsi, autovasarlas stb) akkor valtoznak az aranyok, de altalaban 120-140 et el tudok tenni siman, de 100 at mindenkepp. Ha elkoltoznek se valtozna sokat a tortenet, mert halistennek van sajat lakasom akkor a rezsi mellett is kb 80 at el tudnek. A cigi meg a tankolas most foleg sok penzt visz el.
2021. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én semennyit
2021. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Kifizetek mindent 12 ezer forint marad ételre!


Gyümölcsöt is a zölcségestől kórencsálok már nem eladhatót!


Ezt a telefont is a sziciálisoktól kaptam.

2021. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

50 ezret tudok egy hónapban félretenni kb. Nyáron ha nem kell fűteni akkor többet.

Albérletben lakok egyedül, nincs gyermekem és jelenleg párom se.

Lakásra próbálok gyűjteni, illetve már teszem félre elkülönítve a pénzt autóra mert két év múlva le kell cserélnem a kocsim.

2021. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

A férjem a covid miatt új állást szerzett, ahol nagyon jól keres. Teljesítmény béres, ezért változó, de 400-700 ezer közt keres. Ez csak 10 hónapja van így, azóta az én 300 ezres fizumat le tudjuk tenni. Visszafizettük már egy hitelt és idén a másikat is vissza tudjuk majd. Akkor leszünk nullán. Utána önerőre gyűjtünk majd lakáshoz.

30 évesek vagyunk, minden rokonunk meghalt, albérletben élünk, gyerek nincs, és a covid előtt ő 250 ezret én 200 ezret kerestem. Szóval abból semmit se tudtunk félre tenni (albérlet, hitel, kaja, közlekedés, néha ruha, kutyával kapcsolatos költségek).

Nem tudjuk meddig tart a szerencsénk a jó keresettel, szóval igyekszünk minden forintot megbecsülni.

2021. nov. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Ketten vagyunk, fejenként 240 nettót keresünk, az 480ezer.

Hitelünk nincs, saját házban lakunk.

Havonta 250ezret teszünk félre.

Felújításra gyűjtünk, mert egy családi ház örökös perselymalac.

2021. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mér pontoztatok le?


Szegényről még nem hallottatok, és betegről?

2021. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, havi 200-210 nettóból havi 150-et tudok elrakni. Ebből havi 20 ezer megy a lakáskasszába, a többiből "képzem" magam, most fogom elkezdeni az E kategóriás jogsit. Utánna egy emelőhátfalkezelőit és targoncásjogsit akarok, ne kérdezzétek minek, még én sem tudom, csak kell és kész😂
2021. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Hú de sok lett a szóismétlés, még nekem is fájt visszaolvasni😅
2021. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még szüleimmel élek, havi 150 körül szoktam kapni kézbe, néha kicsit több, ha túlórázok.

Igyekszem nagyon spórolni, kaján, buszon meg a kutyákon kívül másra nem költök, csak ha nagyon muszáj. 50-60 ezret tudok így félretenni általában.

Eddig autóra gyűjtöttem, de ilyen üzemanyag árak mellett rájöttem, hogy jó lesz a busz is.

Meg hát egyszer talán el is tudok költözni, de az ingatlanárak miatt erre egyre kevesebb esélyt látok.

2021. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!