Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát végzel és...

Milyen munkát végzel és mennyi a fizetésed? Ebből tudsz spórolni vagy kedved szerint költekezni, vagy csak éppen a számlákra futja.

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

90-et keresek, édesapám vállalkozásában dolgozom egy éve!

A párom 160 ezret keres! Mivel nincs hitelünk elég jól megélünk ebből a két fizuból. Most jön a baba, arra spórolunk. Még úgy is,hogy eljárunk ide-oda, félre tudunk tenni kb. 50-80 ezer között havonta!

Nem költünk 100 ezreket ruhára, de ami kell megvesszük, megengedhetjük magunknak havonta többször az éttermet, a jobb minőségű ételeket!

2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor bizony ti a szerencsések közé tartoztok :-)
2011. júl. 11. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
180 ezret keresek+bkv bérlet, 40-et fizetek albira, 15-öt rezsire, 35.000-et bevásárlásra, 15.000-et szórakozásra, 15-öt pedig egyéb kiadásokra(ruha, stb.). 60.000 Huf-ot teszek félre, hitelem nincs, jól élek.
2011. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, kis pénzből is lehet jól élni. A lényeg hogy te jól érezd magad.
2011. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia.


Én 120e Párom 140e. Havi kiadásunk (lakhatás + étel + tankolás ) 150e, így szépen tudunk spórolni a saját házra. :) ( én 22 ő 25 éves)

2011. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg.130-at keresek(de ebben benne van a vonatbérlet,szóval ha ezt nem nézem akkor kb.110),30-at adok haza,16 megy el életbiztosításra és kb 5 telefonszámlára.Elvileg ezek szerint marad 59-em,sajnos nem tudok félre rakni,mert a párom munkanélküli(keres munkát és ha van valami beugró akkor azt elvvállalja,de az csak a számlákra elég) és mindketten dohányzunk. Szóval apénz nagy része kajára megy el, bár most megengedtem magamnak egy fodrász, ja meg van egy nyuszim ami kb. havi 3000.

Ha a páromnak lenne rendes fizetése akkor félre tudnánk tenni,de így nem megy,mert van h. az én fizetésemből fizettjük az ő számláit(diákhitel,cetelem,telefon+internet)

Nekem is van diákhitelem,de azt még nem kell folyosítanom, nincs saját lakásunk, a szüleimnél élek.Sajnos azon a házon van jelzálog, szóval ha elvesztjük a házat akkor nem lenne pénzem másikba beköltözni.Gyerekünk sincs.Mondjuk azt hogy így pont kijövünk,de ha lakáshitelem lenne vagy gyerekek akkor lehet egy fizetésből nem működne.(persze biztos megoldható,na meg le kéne szoknom a cigiről mert az is legalább 15.000 havonta)

2011. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!