Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem fogadom el amit a...

Ha nem fogadom el amit a munka ügyi ajánlott (állás lehetőséget) akkor torolnek a rendszerből?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem haza a covid miatt. Kint éltem évekig külföldön és egyik nap kaptam egy papírt, hogy 3 napom van még jelenni az adott helyen. Közben történt egy baleset, meg repedt a bokám,az üzem orvosi nem jutottunk el. Mivel előre láthatóan az idén nem tudom mikor tudnék kezdeni, ezért nem vállalnám el. Ha visza utasitom torolnek a rendszerből és nem kapok semmi felé 'tamogatast' ez miatt? (mivel visza utasitom a munkát amit ajánlottak) n31
2021. nov. 4. 05:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyintézőt kérdezd meg erről a munkaügyi központban és balesetről vidd az orvosi igazolást.
2021. nov. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, nem nem vagyok még fel véve se mivel nem tudtam a cég üzem orvosához se el jutni épp ezért. A hölgy akivel tegnap beszéltem telefonon, annyit közölt beszélem meg a cég vezetővel, nekik ehez semmi közük magyarán. Szóval nem értem eleve az egészet.
2021. nov. 4. 06:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést el írt pár szót
2021. nov. 4. 06:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Visszautasíthatod az állást, de ahhoz hogy továbbra is megkapd az ellátást szükséges orvosi igazolás, hogy a felajánlott munkát egészségügyi okokból nem tudod ellátni.
2021. nov. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha igazolasom nincs?

Vagy ha esetleg édesanyám al történt baleset arról milyen igazolás tudnék adni nekik? Semmilyent...

2021. nov. 4. 07:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez nem így működik.

A hivatallal együtt kell működnöd, hiszen ezt aláírtad.

Nem értem a felháborodásod, menj el orvoshoz és lesz igazolás. Kaptál egy határidőt, ahhoz kell tartanod magad.

2021. nov. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bokarepedéseddel csak voltál valami dokinál, hiszen valaki diagnosztizált, szóval kell legyen orvosi papírod. Ahova kiközvetítettek oda eljuttatod a papírt, amit a munkaügyi adott, ők ráírják, hogy egészségügyileg alkalmatlan vagy, így nem dobnak ki a rendszerből. Az, ha anyáddal történik valami nem érdekli őket, az az egyéni szoc.problem kategória.
2021. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez valami közmunka lenne, ha már kapásból üzemorvoshoz is menni kell?
2021. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!