Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen pofátlan a takarító?

Miért ilyen pofátlan a takarító?

Figyelt kérdés

Már bocsánat a kifejezéséért, de szerintem az! Egyik budapesti egyetem női wc-jében történt. Beültem vécére egyik lyukas órámban, direkt úgy próbáltam elmenni órán mikor nincsenek sokan, mert amúgy havim is megvan. Ülök nyugiban, végzem a nagydolgom, hallom valaki bejött... A takarítő. Na mondom remek... Bejön a mellettem levő fülkébe, alul tudtam figyelni a mozgást. Wc papírt cserélt, fertőtlenített, lehúzta a wc-t, gondoltam szuper akkor mindjárt kimegy. Összesen három fülke van, ugyanezt megcsinálta a másik üres fülkében is.


Majd nem hiszitek el, ahelyett hogy kiment volna BEKOPOG... semmi elnézés kérés vagy valami csak ennyit mond: "Mikor jössz már ki? Szeretnék papírt rakni és a wc-t tisztítani" Mondom: "Nemsoká". Mondja: "Rendben, de kérlek öblíts egyet most" Erre már nem válaszoltam semmit, nem is értem mire gondolt amúgy se...


Utána kihaladt, mikor kimentem nem láttam a folyosón sem.



2021. nov. 5. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne pofátlan, ez a dolga, hogy takarítson és lám azt teszi.


Van egy mondás is, hogy a WC-re a király is egyedül megy, azaz vannak helyek, ahol nem számít a diploma... :-)

2021. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Csinálta volna a munkáját és nem akarta megvárni amíg fél órát trónolsz a vécén, hogy utána vissza kelljen mennie. Ha meg nem takja be a papírt, akkor utána lecseszik.

Szerintem ennyire egyszerű.

2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem volt pofátlan🤷‍♂️

Nekem volt olyan 3. Osztályos koromban, hogy mentem volna vc-re, de bent takarított két takarító. Amint megláttam őket, egyből visszafordultam, ők meg mondták hogy menjek nyugodtan, addig kimennek. Tök rendesek voltak...mondjuk ettől függetlenül én elszaladtam és egy emelettel feljebbi mosdóba mentem😂

2021. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Magyarorszagon ez elfogadott, nem ertik, mi a gond. Meglepetesek johetnek kulfoldi munkavallalasnal. Ez nem oke mashol.
2021. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj de szerintem nagyon nagy bunkóság sz**rni az egyetemen.
2021. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért 5-ös?
2021. nov. 7. 16:02
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem enyhén illetlen volt a takarító. Ha egyértelműen halja hogy használják a fülkét akkor meg kell várni amíg az illető végez. Én egyszer elég csendben voltam ilyen helyzetben és pont ezért bekopogott a takarító, erre mobdtam hogy foglalt ő pedig elnézést kért és megvárta kinnt amíg végzek. A te esetedben, ha rossz napom lett volna és hangján tényleg érzem a modortalanságot akkor simán ráürítek az ülőkére. Hadd takarítsa ha annyira nem bír várni. Persze azért ennyire nem fajulnak el a dolgok általában.
2021. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Most már engem is érdekelne kedves 5-ös miért bunkóság nagyvécézni az egyetemen?😅


Egyébként szerintem enyhén illetlen volt a takarító, de ez a dolga, ha kiadják neki hogy ezt és ezt az illemhelyet menjen oda és töltse fel a wc papírt és a szappant, akkor munkaköri kötelessége ezt teljesítenie.

2021. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Köszi 7-es, most már tudom milyen parasztok szarnak a vécédeszkára az irodában vagy a plázákban.

Egyszer amikor elmentem mosdóra az egyik plázában, még a vécépapírtartóra is oda volt kenve a szar, akkor az is egy hozzád hasonló barom lehetett. Igénytelen állatok.

2021. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
#9-es: Valami hasonlót akartam én is írni, de megelőztél! :-)
2021. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!