Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtennéd ezt egy számodra...

Megtennéd ezt egy számodra fontos emberért (szerelmed, házastársad, szülőd, gyermeked, )?

Figyelt kérdés

1. Magadra vállalnád az általa elkövetett bűncselekményt?

2. Segítenél neki,hogy megússza a börtönt úgy,hogy ha lebuksz,téged is lesittelnek?

3. Ölnél is,hogy megússza?

4. Feladnád a teljes emberi mivoltodat és lerombolnád a teljes erkölcsi gátadat,hogy megússza a börtönt? Pl.: Megfenyegetnéd az általa megerőszakolt gyermek családját?



2015. nov. 20. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mind a 4-re a válaszom: nem. A bűnért annak kell bűnhődnie aki elkövette. Talán olyasmivel segíteném, hogy mondjuk elhallgatok valamit, stb., de nem követnék el újabb súlyos bűncselekményeket.
2015. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Attól függ mi az a bűncselekmény. Lopás esetében a gyerekemért igen.

2. Segítenék de csakis törvényes keretek közt, így nincs miért lebukni

3. Soha

4.Nem.

2015. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Függ a bűncselekménytől.

Hogy ezt a megerőszakolást hoztad fel... valószínű örülnék, hogy lecsukják, mert egy ilyen undorító embernek nem szabadna léteznie sem (és lehetne nekem akárkim)

2015. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

3-as kérdést úgy olvastam, hogy "örülnél", az eredeti kérdésre a válaszom pedig nem.

2015. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk ez abszolút jogos: mi az, hogy "az általa megerőszakolt gyermek"? Azért te sem lehetsz valami ép lelkileg kérdező, hogy ilyen eszedbe jut. Akárkim lehetne az illető, börtönben a helye, már csak amiatt is, hogy ne követhessen el többé ilyesmit.
2015. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.Nem is lenne semmi értelme.
2015. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megfenyegetnéd az általa megerőszakolt gyermek családját?


Ez az egy mondatod kiverte a biztosítékot,

Valakit megerőszakolt a párod? Es meg te fenyegetned mwg az áldozat családját?? A jo nagy francot elhagynam es igen viselje a büntetését!!!

Ilyem ember nem ia kellene aki mas embert "foleg gyermeket"megerőszakolt!!!

2015. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt kizárólag a saját erkölcsi értékemre támaszkodnék. Ha megerőszakolt volna valakit a fiam, nemhogy a börtönt vállalnám át helyette, hanem agyba-főbe verném. Ha a véletlenek összjátéka hozná úgy hogy olyan helyzetbe kerülne, ahonnan csak én tudnám megmenteni, akkor szó nélkül az életemet is adnám érte.
2015. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kiderülne, hogy gyerekeket erőszakol, saját magam hívnám a rendőrséget.
2015. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Hülye vagy?!


Értem se vállalja be ezt senki, én miért vállaljam be bárkiért is?


Nem fogom elcseszni az életemet, más hülyesége miatt, legyen az bnő, feleség, gyerek.

2015. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!