Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszatekerhetnéd az időt,...

Ha visszatekerhetnéd az időt, de csak egyszer, és egy adott időpontra, mi lenne az, és miért?

Figyelt kérdés
Ezzel esetleg megváltoztathatnál valamit a múltadban ha elég ügyes vagy. Mikor van ez az időpont? És mit szeretnél újraélni/megváltoztatni? Lehet buta kérdés, de sokat gondolkodom mostanában ilyesmin. Kíváncsi vagyok más is így van e ezzel.

2021. nov. 5. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Max akkor tekerném vissza, ha korlátlanul, egészen az őskorig, vagy kőkorszakig visszamehetnék, a saját életem nem valami érdekes. A világ jobban érdekel.
2021. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Arra az időpontra, mikor a szüleim megismerték egymást. Minden létező eszközzel megakadályoznám a fogantatásomat és születésemet, hogy legalább nekik normális életük lehessen.
2021. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

2012 ősze, és akkor sarkon fordulni az első randi után, és a nőt letiltani mindenhonnan is.

Így nem tudott volna "aranyat ásni" per sacc 1,5 millió értékben.

Amit még 4 évig nyögtem a banknál.

2021. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én inkább előre mennék. Semmit nem szeretnék még egyszer megélni.

Neked?

2021. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra az időre, mielőtt édesapám öngyilkos lett és minden eszközzel próbálnám megakadályozni. Kicsi voltam még nagyon, de ma 50+ évesen is érzem a hiányát és utálom, hogy mostohaapa mellett kellett felnőnöm.
2021. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszatekernem arra amikor kb 30 milliard ft volt eurojackpoton
2021. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vannak ötletek bőven. Én is egy halált próbálnék megakadályozni a családban. Utólag már tudom mit kellett volna tennünk. De azért valamelyik lottónyerőszámokat is felírnám a dátummal, hogy megnyerjük.
2021. nov. 5. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Fontos taktikai kérdés: attól a pillanattól mindent újra kell élni, azaz onnan folytatódik az élet, ahová mentem? Csak mert ahová visszamennék (ha a saját életemben mehetnék csak vissza), akkor újra kezdhetném elölről az egyetemet, ismernék mindenkit, akit akkor még nem és ez nagyon creepy és unalmas és nem jó. Nem éri meg azért az egy dologért, amiért visszamennék.
2021. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

19 éves koromhoz.

Mai tudásommal, hamar kigyógyúlnék az idegesség betegségemből és együtt maradnék az akkori szerelmemmel.


Azóta már mástól van gyerekem, de ő jobb volt bármelyik embernél, akivel valaha találkoztam.

2021. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8as igen onnantól újra kellene játszani az egészet.
2021. nov. 9. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!