Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszatekerhetnétek az...

Ha visszatekerhetnétek az időt gimi elejére mit csinálnátok másképp?

Figyelt kérdés
Nekem nem ment könnyen a beilleszkedés gimiben és belegondoltam, hogyha visszatekerhetném az időt és újra végigcsinálhatnám (persze a mostani eszemmel) mennyivel jobb lenne és mennyire máshogy csinálnám. Most már tudom, hogy kikkel lenne érdemes barátkozni és mikre kell odafigyelni, meg mindent. Persze valószínűleg nem vállalnám be.

2017. nov. 29. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
masik gimibe mennek
2017. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Visszanézve az akkori képeimet, eszméletlenül jó csaj voltam, de nem tudtam róla. Talán kevésbé lettem volna bizonytalan és visszahúzódó, ha tudtam volna.
2017. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
94%
Megnyomnam megjobban az erettsegire felkeszulest es akkor meglenne az az egy pont amivel lemaradtam az alom egyetemi szakrol...
2017. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt amit te, Kérdező :) Viszont én szerintem be is vállalnám.
2017. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Inkább nem tekerném vissza az időt XD
2017. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ott hagynám a gimit és egyből szakmát tanulnék, ahogy gimi után amúgy is tettem..az érettségi diploma nélkül kb annyit ér mint a 8 általános..ahogy az én szememben a megfelelő hátszéllel nem rendelkezőknél a diploma is
2017. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennék gimibe
2017. nov. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg gimibe mennék, nem szakközépbe. Főleg azért, mert ott normálisabb a fiú-lány arány.


"Megnyomnam megjobban az erettsegire felkeszulest es akkor meglenne az az egy pont amivel lemaradtam az alom egyetemi szakrol..."


Direkt hasznos lehet, ha nem elsőre vesznek fel. Aki tényleg tovább akar tanulni, annak lényegtelen, hogy egy-két évvel hamarabb vagy később kezdheti-e el, úgyhogy nem maradtál le semmiről.

2017. nov. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég nyomi gyerek voltam mindig, újra át kellene élnem az alkoholista apám szidalmait, és a ronda külsőmből adódó hátrányokat. A 14-18 éves kor a legtöbb embernek arról szólt hogy becsajozik, bulizik, megismeri a másik nemet. Én meg akkor jöttem rá hogy a kutyának nem kellek. Nem akarnám ezt újra átélni.


Viszont ha mégis visszamennék akkor tanulás mellett sokkal jobban ráfeküdnék a nyelvre meg valamilyen IT-s irányra. Akkor nem 26 évesen, elpazarolt egyetemi évek után kerülnék ki dolgozni hanem már 18-20 évesen pénzt kereshetnék.


Plusz sokkal többet utaznék, sokkal több élményt akarnék megélni. Például gyerekként simán elmenetnék egy 2 hónapos Kéktúrára, most munka mellett meg örülök ha egyben kivehetek 1 hét szabadságot...

2017. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Átmentem volna másik gimibe, ahol jobban odafigyelnek arra, hogy hogy tanítanak. Akkor talán nem buktam volna meg, nem mentem volna át esti gimibe, hogy elszúrjam az egész jövőmet.
2017. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!