Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fekete embereket miért...

A fekete embereket miért hívják feketének és a fehéreket fehérnek miközben valójában nem is olyan a bőrszínük?

Figyelt kérdés
Feketéknek sötétbarna a bőrük, fehéreknek pedig általában halványrózsaszínes.

2021. nov. 6. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jajj ne legyetek már ennyire fogyatékosak

Eskü idegesítőek vagytok de hogy lehettek tényleg ennyire nyomorékok. Ha kicsi vagy még minek használod ezt a rákot kisgyereknek minek kell gyakori kérdések meg külön fiókot csináltok magatoknak meg minden ilyenekre megvan az az eszetek de amúgy meg full fogyatékosak vagytok ember. Vagy ha még felnőtt vagy már miért kell ilyen hülyeséget mi írni most ha kapsz rá választ boldog leszel vagy mi lesz??😂😂 Áljatok le mostmár komolyan mert ezért hal ki az emberiség a sok nyomorék miatt.

2021. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fekete bőrű emberekre szokták azt is mondani, hogy barna bőrűek. A fehér meg szerintem csak egyszerűbb kifejezés, vagy jobban hangzik, mint a rózsaszín.
2021. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha a feketék barnák, akkor az arabok cigányok mik? Világos barnák? Így a legegyszerűbb. A földön vannak feketék, barnák, sárgák, fehérek. Persze hívhatjuk az albinókat fehérnek. Mi pedig mik is legyünk... hmmmm.

Mi legyünk bőrszínűek. Picit se lesz fura a többieknek xD

2021. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én, ha látok egy számomra hülye kérdést, görgetek tovább és ennyi, de a megkeseredett emberek, akik csak itt tudják kiélni a frusztrációjukat nem képesek rá sajnos. Még az en hülye kérdésemmel ia különb vagyok, mint a válaszadók nagy része, mert nem kattintok szándékosan olyan kérdésre, aminél csak rosszindulatból válaszolnék.
2021. nov. 7. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!