Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire szoktatok gondolni,...

Mire szoktatok gondolni, mikor fekete audiban vagy bmw-ben kopasz kigyúrt embereket láttok?

Figyelt kérdés

Furcsa látni az ilyen embereket.

Mindig újfajta fekete luxusautóban ülnek, vagy csoportosan ülnek benne, és ha véletlen benézel úgy néznek rád, mint aki kiakarnak csontozni, vagy valami plázacica ül az anyósülésen és tele van ékszerrel mindkettő.

Nem vált ki ellenérzést nálatok az ilyen fajta ember.

Kedvencem mikor felállnak a járdára, hogy nekik azt is szabad, vagy a mozgássérült parkoló a bevásárlóparkoknál.



#miértilyenek
2014. okt. 21. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy vagy bűnözők, vagy lizingelt a kocsi és az egész csak látszat. Amikor pedig mozgássérült parkolóban parkolnak legszívesebben végighúznám a kulcsot azon a retken.
2014. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan rendesen dolgoznak az üzemben,ezért jól keresnek,ebből telik ajudira,meg béjemvére.

Nem lehet nagy hajuk,mert elkapja az állványos fúrógép,ez szabály az üzemben.

2014. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre válasz: semmi jóra nem gondolok velük kapcsolatban.
2014. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyükön vért izzadó, kőkeményen dolgozó, 100%is magyar üzletemberek.
2014. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy nem az ő kocsija, csak béreli, akár arra 2-3 órára is. És igen, én is végighúznám a kulcsot, de kultúrember módjára, lefényképezném a kocsit rendszámmal együtt, és feljelenteném. Vagy valamilyen leszedhető spray-el rokkantjelet rajzolnék a motorháztetőre!
2014. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
társadalom alja
2014. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha ilyen mediterrán külsejű, fura akcentusú ilyeneket szoktam látni segélytésztáért sorban állni (valahol előrébb persze). Hiába, drága az üzemanyag...
2014. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"úgy néznek rád, mint aki kiakarnak csontozni," hát igen ismeros általában ilyenkor kopok eggyet plussz még valami pofát is vágok " tiszteletem " jeléul csak ,hogy érezzék a szeretetet.........
2014. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy biztos jobb életük van mint nekem.
2014. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Trabanton kívül semmilyen autót nem ismerek fel, így nem játszik, hogy milyen kopasz meg fukszos, aki benne ül.
2014. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!