Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiúk...

Miért van az hogy a fiúk imádnak de a lányok közé nehezen tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Tomboy vagyok. Átlagban srácok vesznek körül akik nagy része ramnyomul. A lányok viszont utalnak. Egy lány társaság se fogad be


20/L



2021. nov. 6. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem vagy olyan mint ők.
2021. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Ja, egy lányosztálytársam is így van. Van pár barátnője de inkább azon a véleményen van hogy a fiúkkal jobban kijön.

Te is hasonló lehetsz.

Ha lánybarátokat akarsz akkor inkább olyanokat keress akik hasonlítanak rád.

Ha egy plázacica bandához akarsz hozzácsapódni akkor ugye neked is szeretned kéne a sztereotipikusan csajos dolgokat

2021. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szaktarsaim nagy része lányos lány. Beszélnek ruhakrol, fozesrol. De ha én mondok vmit h hol szoktam vásárolni akkor: Úristen én ott sose vennék ruhát
2021. nov. 6. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Tulajdonképpen megválaszoltad a saját kérdésedet.


Most az a kérdés hogy még így is beakarsz e illeszkedni közéjük?


Mert én is próbáltam olyannak mutatni magamat ami nem vagyok. Nagyon kimerítő és a végén úgy is önmagad akarsz lenni.


Szóval amit mondtam hogy keress inkább olyan barátnőket akik hasonlóak hozzád. Nem vagy egyedül ezzel a problémával nyugi.

Csak meg kell találnod a te embereidet.

2021. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván kelleted magadat a srácoknak, nem véletlenül nyomul rád az összes, a lányok meg őszinte baràtnőt akarnak, nem olyat, aki az első pasi miatt elhanyagolja.
2021. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kelletem. Semmit nem csinálok. Sose járok pl merész ruhákba, ugyelek arra h mindenem el legyen takarva, Facebookra se posztolok olyan képeket. Sminkem se túl erős. Szimplán kedves vagyok
2021. nov. 6. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
6, rengeteg ember akkora szereptévesztésben van, hogy pont elég impulzus nekik, ha "csak" kedves vagy
2021. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Artemovszk ***** válasza:
Az idegrendszerben is van férfi és női agy. És ilyen olyan arányban mindig keverednek. Valszeg neked inkább "fiús" agyad van. ami lehet jó is, ha megtanulod ezt használni. Érdemes ilyen jellegű könyveket olvasnod.
2021. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!