Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi és milyen hobbit...

Mennyi és milyen hobbit kezdtél el mire ráakadtál arra ami igazából lekötött?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen kezdtem rajzolni, azt nagyon szerettem, 13 évesen hagytam abba a szakköröket, utána lassan elmaradt. Utána sokáig semmi, futni jártam meg úszni szerettem, de nem volt hobbim. 22 évesen kezdtem elmélyülni a kertészkedésben jobban, innen jött, hogy elkezdtem ritka növényeket gyűjteni, és ez a szerelem megmarad szerintem életem végéig.
2021. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Nekem igazából ovis koromban már megvolt az a pár dolog, amit szerettem csinálni és azt folyamatosan csináltam/csinálom ahogy az élet (munka, tanulás, környezet) engedte. pl. énekelni 4 évesen kezdtem el és csak egyetem alatt hagytam abba, mert nem volt rá időm, hogy kórusba járjak. Balettot 5-6 évesen kezdtem oviban de akkor még nem érdekelt annyira, iskolás koromban szerettem meg, amikor tényleg jó tanárunk lett. Rajzolni is már oviban is imádtam, az olvasásra kisiskolás korban függtem rá és ezt a kettőt tényleg kihagyás nélkül űzöm azóta is, mert nem befolyásolja se a pénz, se hogy van-e tanárod, csak az időt kell rá kiszorítani, azt meg megoldottam.

Volt persze, amit kipróbáltam, inkább mások nyomására de nem tetszett és hamar abba is hagytam pl. a balett miatt nagyon fájt rám a foga a gimnasztika tanárnak de a jóistennek se tudott rávenni a szaltóra és egyéb mutatványokra, így hamar le is mondott rólam. Néptáncos tanár is kerülgetett egy ideig de hiába. Mikor sulis lettem, az oszim sakkozni küldött, jó is voltam benne de untam.

2021. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!