Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora bevételből, mennyit...

Mekkora bevételből, mennyit lehet félretenni, ha levonjuk a kiadásokat?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy ti mennyit tudtok félretenni havi szinten?

Hányan vagytok?

-Mennyi a család bevétele?

-Mennyi a rezsi, hitel, egyéb kötelező kiadás?

-Mennyi az étel?

-És mennyi marad a számlán?


2021. nov. 7. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez függ attól, hogy Ecomatic üzemmódban él-e az ember, vagy nem? Én egyedüli vagyok, vannak nem szokványos kiadásom is egy betegség miatt, de szerencsére tudok félretenni egy 100.000 alatti, de 40 feletti összeget havonta, pedig nem milliókat keresek.
2021. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Mi ketten vagyunk

60-a kaja/fő, 20 a rezsi/fő

Ha nem jön közbe extra kiadás, akkor nagyjából a fizetésem mínusz százezret félre tudok tenni. Az én 300-as fizummal nézve ez 200 körül van.


Nincs hitel, nincs bérleti díj, nincs autónk, maximum ruhára, programokra meg hasonlókra kötjük a többit.

2021. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

200 ezret keresek plusz 25 ezer cafeteria

Kaja simán benne van 60 ezerben havonta mert gyakran rendelek

Szóval a cafeteria teljesen elmegy plusz 40 körül a fizetésből

Nincs saját lakásom 30 ezret szoktam adni a rezsibe

Ezen kívül rendszeres kiadás fodrász, edzés, ruhák, stb.

80 ezer szokott maradni


27/F

2021. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettőnknek az albi rezsivel 100 000, a kaja 80 000, a piperék, mosószer, tisztítószer havi 10 ezer, van egy robogónk az üzemanyag attól függ mennyit megyünk de 8000 Ft körül van havonta. Eljárunk edzeni havi 20 ezer kettőnknek. Szóval ez 220 ezer havonta ami elmegy, és nem voltunk szórakozni, nem kellett ruhát venni, nem voltunk betegek nem volt valakinek, szüli vagy névnapja.... elég sok esküvőre is hívnak minket, évi 2-3 befigyel, ott is legalább 20as belemegy a borítékba fejenként.

Én 180at keresek nettóba a párom 250-et, de vállal plusz munkákat is, így változó az összbevétel. Havi 100-150 megy félre a párom fizetéséből.

2021. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
250-320
2021. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!