Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik 8 milliós, vagy drágább...

Akik 8 milliós, vagy drágább kocsit vezettek 30 éves kor alatt, mekkora havi bevételből vettétek? Vagy honnan volt pénzetek? Esetleg a szüleitek drága autójával villogtatok?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet látok, és kíváncsi vagyok hogy tényleg ennyien keresnek jobban nálam, vagy mi az amit nem tudok?

2021. okt. 4. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Itt állítólag szinte mindenki havi nettó fél millió fölött keres. Amúgy számtalan helyről szerezhette a pénzt: tényleg jól keres, örökölte, pasija/csaja/apuci/anyuci vette neki, lopta, stb... szerintem nem fogják az orrodra kötni.
2021. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi a búbánatos közöd van neked a màsik pénztárcájához? Jó hogy nem màr bankszámla kivonatot vagy adóbevallàst nem követelsz.
2021. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Alapvetően nincs ember, aki 30 év alatt olyan jól keresne, hogy 8 milliós autót vegyen. Persze ez nem szó szerint igaz, nyilván van ilyen, de a számuk annyira elenyésző, hogy így általános beszélgetésben nyugodtan mondhatjuk azt, hogy nincsenek. Akinek 30 éves kor előtt 8 milliós autója van, annak keményen besegítettek otthonról. Még a hitel csak-csak hihető, viszont 30 évesen szerintem senki nem törleszt 8 milliós autórészletet, miközben otthon él muterral vagy fizeti az albérletet IS, szóval a hiteles történetet is csak úgy hiszem el, ha előtte kapott egy házat, ezt pedig közvetetten én beleszámolom abba, hogy muterék miatt van autója.
2021. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Aki ennyiért vesz autót, annak semmi pénzügyi intelligenciája nincs általában, vagy milliomos, milliárdos(esetleg a szülők). Aki autóra hitelt vesz fel az egy idióta. Költségre nem veszünk fel hitelt, ez alap. Az autó pedig tudja még pluszba vinni a pénzt. Azért dolgozik valaki, hogy bejárhasson munkába XD
2021. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Sok "idióta" van..

Csőlátó, csak egy típus lebeg a szeme előtt.

Napi gondjai vannak, háza nincs kész, kéne hozzá 3M, szó nélkül vett egy 200LE Civicet, merthogy (amit kapott!) a 120 lovas gyenge.

2 hónap múlva kuplungcsere kellett, ez egy elhanyagolt autó, csak hajthatták üvegen...

2021. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Miért olyan hihetetlen 30 éves kor alatt a 8 millás autó?

Ennyi idős korodra már 7-8 éve diplomásként dolgozol, normális diplomával simán 400 nettó felett.

De simán elképzelhető, hogy céges.

Én 28 vagyok én egy 2 éves Corollát vezetek (céges), de több ismerősöm van aki passatot/ octaviat hajt. Sajátnak tekintjük, mivel van hozzá tankoló kártya, magyarul oda megyek és annyit amennyit akarok, semmilyen költségem nincs a kocsival.

2021. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok, 8 és fél milliós kocsim van, ajándék volt. Amikor meglett a jogsim, akkor megkaptam azt a kocsit, amit addig szüleim használtak, aztán már egy ideje mondták, hogy szeretnének venni újat, válasszak egyet. Szóval nem az én ötletem volt, de szerintem nem nagyon van olyan, aki visszautasította volna. Nem menőzök vele, a közeli barátaimon kívül nem is tudja más, hogy új kocsim van. Nagyon vigyázok rá, megbecsülöm, és mindig emlékeztetem magam, hogy mennyire szerencsés vagyok.
2021. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, ha tudnád hány nyomorék mászkál lízinges autókkal úgy hogy a szüleivel él 30 évesen, lehet meglepődnél.
2021. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Azért 8 millió forint nem egy olyan elképesztő összeg amit egy átlagnál valamennyivel jobban kereső ember nem oldhatna meg akár 12 év munkavállalás alatt.Persze minimálbérből meg nettó 180-ból nem fog kijönni de akár hiszed,akár nem ebben az országban nem mindenki mélyszegény tanulatlan vagy büfészakos ember akit egy gyárba alig vesznek fel.

Akinek van egy használható szakmája és valamennyi gógyija az pár év alatt el tud érni nettó 300ezer körüli fizetést vagy többet is.Abból gyűjt néhány évig(pár év szülőkkel éléssel főleg),befizeti az önrészt ami jóval kevesebb és ott az autó.Az lehet hogy majd hó végén számolnia kell hogy jön ki,tankolni alig tudja meg minden másról lemond azt te nem feltétlen tudod.

De ezt te úgy sem hiszed el mindenre rávágod hogy "muh szülők alátolták" mert egy befásult proli vagy aki képtelen elfogadni hogy attól mert neked szar az életed nem mindenkinek az.

2021. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
88%
Aki szar nettó 300 rugós fizetésre 8 millás autót vesz, tehát több mint 2 évi teljes nettó jövedelmét a kocsira költi, utolsó, az egyszerűen egy idióta.
2021. okt. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!