Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges ennyi...

Szerintetek lehetséges ennyi bevételből ennyi mindent állni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm a pasijával él albérletben Budapesten, szóval fizetnek lakbért, rezsit, bérletet+ kaja is, azt mondja 150-160 ezer a kiadásuk amiben benne van minden. Ami már önmagában is elég sok de ő azt mondja nem keresnek sokat, a barátnőm kb 200 ezret, a pasija 180 körül. Ezen kívül állandóan költenek: hol ruhát vesznek, hol drágább illatszer, minden hétvégén mennek valahova kajálni/szórakozni, tánctanfolyamra járnak, évente 2x legalább mennek külföldre kikapcsolódni stb. Ja és még félre is tesznek havi 40-50 ezret. Nem irigység de szerintetek lehetséges ennyi bevételből ennyi mindenre költeni? Nekem kicsit hihetetlen. Szerintetek kamuzik valamiben a csajszi? Pl fizetésben? Csak mert mi is össze akarnánk költözni a párommal, de nem tudom hogy hogy fogunk kijönni, mondjuk nem keresünk ennyit.
2017. máj. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ti azért nem fogtok kijönni, mert a barátnőd kamuzik?! Akkor majd a bevételeitekhez igazítjátok a vágyaitokat és elég lesz.


Amúgy meg kit érdekel, hogy ők mire költik? lehet a szülők támogatják őket, lehet nem kötik az orrodra a fizetésüket, lehet hogy a csaj másodállásban prosti.

2017. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Spórolással, és nem kell venni nagyon drága illatszereket, jó lesz az AVONos is!

Utazgatni ti is elmehettek,de nem muszáj külföldre!

2017. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Ha keresnek durván 380 ezret azt írod, akkor abból 150 megy el elvileg.

Marad 230.

50 ezret eltesznek.

Marad 180...Abból azért el lehet menni hétvégente inni egyet, vagy enni. Pest nem annyira drága, mint sokan gondolják, sőt...Vegyük azt hogy minden hétvégén 15 ezret elköltenek egy estére. Az 60 ezer. Tánctanfolyam is simán van havi 15-20ezer/2főre. Ruha illatszer mondjuk legyen átlag havi 20-20 fejenként. Mlg mindig csak 120nál járunk. A maradék 60at ha elrakják pár hónapig már meg is van egy külföldi utazás ára.

+ lehet van cafeteriájuk SZÉP kártya és abból mennek hétvégén kajálni.

Vagy lehet kapnak jutalmat a munkahelyen és abból nyaralnak

stb..

Szóval szerintem ez nem kamu..

2017. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!