Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett velem éjszaka?

Mi lehetett velem éjszaka?

Figyelt kérdés

Hajnali fél egy magasságában rám tört egy olyan érzés, hogy azonnal ennem kell valami édeset. Próbáltam megtartóztatni magam, de nem igazán sikerült, egy mokkáskanálnyi Nutella lecsúszott. Ami érdekes volt, hogy utána elmúlt teljesen ez a fajta éhségérzet és mintha teljesen lenyugodott volna a szervezetem.

Mi történhetett, hogy ezt éreztem az éjszaka közepén és csupán egy kisebb falatnyi csoki elmúlasztotta?



2021. nov. 9. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
vercukor?
2021. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző vércukorszint probléma, menj el megnézetni
2021. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktam mindig tartani egy csomag negrot itthon. Vércukor gond.
2021. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vércukor? És azon belül milyen probléma lehet?
2021. nov. 9. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbetegség például.


Mikor nézték utoljára a vércukorszintedet?


Mennyi folyadékot iszol egy nap?

2021. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vércukromat tavaly télen nézték, akkor rendben volt. Egy nap 2 liter vizet iszok meg.
2021. nov. 9. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne megnézetni, különb bármelyik patikában megnézik neked a gyorsteszttel.
2021. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem ettél eleget ahhoz képest, ami energiát elhasználtál, akkor természetes, hogy leesik a vércukrod és éhes leszel. Ezzel jelzi a szervezeted, hogy kell utánpótlás, és lám, működött. Ha nincs egyéb gond, nem kell a hipószagú hipochonder kommenteket komolyan venni, csak vacsorázz rendesen.
2021. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!