Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez meg mitől lehetett? Mással...

Ez meg mitől lehetett? Mással is volt már?

Figyelt kérdés

Üdv!


Valószínű erre nem most fogok választ kapni, de kiírom magamból inkább. 2 óra útán felkeltem arra, hogy forgolódom és össze vissza álmodom minden hülyeséget. Majd valamiért azt éreztem hogy hu hát nekem innom kell mert olyan nyugtalanság volt rajtam (egyedül borzalmasan alszom). Kortyoltam is a vizet, jól esett de ki kellett takaróznom, fel kellett ülnöm, mert kb 5 percig tartó izzadás és meleg jött rám, de nem hidegrázással, tehát melegem volt rendesen. Mondom mi a franc van, legyeztem a pólóm és próbáltam lenyugtatni magam fokozatosan és elmúlt..


Először arra gondoltam, kiszáradhattam álmomban mert eleve keveset iszom, ma is alig ittam. Vagy a cukrom eshetett le..? De az szerintem magától így nem múlt volna el. Harmadik gondolatom egy éjszakai pánikroham volt. Bár nem vert gyorsan a szívem annyira, de féltem és vert a víz szabályosan. Utána ahogy vége lett kezdtem el fázni, mert éreztem az igazi hőmérsékletet a szobában. Hát már majdnem azon voltam átmegyek szólni lakótársamnak aki ápolónő, hogy most mi van velem?


Még annyi hogy pár napja késik a mensim és eléggé ráfeszültem a napokban hogy mitől lehet mér (terhesség kizárva), lehet valami hormonális dolog és most akar megjönni? Már mindenre gondolok.. életembem 1x fordult elő hasonlóm régen, de az alacsony vércukortól reggel. Ha pl párommal alszom sosem vagyok rosszul éjjel, sosem kelek fel, csak ha egyedül vagyok. Volt már valakinek ilyen, ti mit gondoltok?



2020. febr. 13. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlkomplikálod. Valamiért meleged lett a takaró alatt, ezért aludtál rosszul, illetve ébredtél fel. Ennyi.
2020. febr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz!


Fontos a megfelelő folyadékbevitel, erre figyelni kell!

Ha nagyon stresszes napom van, akkor nálam is elő szokott fordulni.

Illetve, ha valami kis betegség van kialakulóban, akkor is szokott dolgozni a szervezet.

2020. febr. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hu picit megnyugodtam hogy nem csak én tapasztaltam ilyet stressz után..

Sajnos napok óta stresszelek a havim miatt, ami nem jó, mert csak jobban kitolom szerintem. De tényleg már szinte rágódtam rajta. Úgyhogy lehet a hormonok és az idegesség eredménye volt ez..

2020. febr. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!