Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem a család a...

Csak szerintem a család a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is! :)
2021. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy megéri harcolni érte
2021. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat van akinek a csalad a fontosabb.

Az enyem pl nem, mert nem foglalkoznak velem, nagyon keveset beszelnek

2021. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Többértelmű kérdés: Mihamarabbi családalapításon gondolkozol?


Esetleg a felmenő rokonság (édesszülőkről, nagyszülőkről) való törődés, róluk való gondoskodás?


Hány éves vagy kérdező és milyen nemű?

2021. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amugy melyik csaladrol van szo?
2021. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az, van akinek nem
2021. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem a családalapításról van szó. Csak kíváncsi voltam hogy mennyien gondoljátok így,hogy a családnál nincs fontosabb, itt gondolok legfőképp a barátokra. Mert vannak akiknek ők az elsők.
2021. nov. 9. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem. Nézd meg a mai magyar "családokat". full sok a válás, a megcsalás, az innen-onnan összejött nők/pasik/pulyák... Olyan lett a "család", mint a közösségi biciklik: mindenkié, de senkié:).

És nagy áhítattal beszél Viktorta a keresztényi családról:).

Szánalmas.

2021. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet így kijelenteni, hogy a család a legfontosabb vagy a barátok a legfontosabb, vagy bármi más.

Az én családom nagy része igencsak problémás, de a családtagokat nem mi választjuk, ez adott, a barátokat viszont megválogathatjuk.

Én úgy gondolom, hogy vannak olyan emberek/dolgok... stb. akik/amik az egyénnek személyesen nagy értéket képviselnek, még ha másnak azok jelentéktelenek is.

Ott van például anyai nagymamám, szült 3 gyereket, anyámat meg semmibe veszi, pedig ő segített neki legtöbbet, anyámnak meg ez nagyon rosszul esik, jogosan. Mindig, mikor valahol olvasom, hogy becsüld meg a szüleidet, amíg élnek, eszembe jut az anyai nagymamám, hogy ő sose szerette anyámat, és minket, unokákat sem, akik anyámtól születtünk, nem tudom, mit kellene szeretni, tisztelni vagy becsülni egy ilyen nagymamában. Nekem ez a nagymamám egyáltalán nem fontos emiatt (a másikat meg nem ismertem, mert már nem élt, mikor megszülettem).

2021. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!