Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik beoltattátok...

Emberek, akik beoltattátok magatokat koronavírus ellen! Megbántátok?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 9. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántam meg. Mert nem volt miért megbánni. 👌
2021. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem bántam meg.
2021. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak azt bántam meg, hogy nem vártam pfizerre az elfogadott orosz helyett. Minden más országban oltatlanként kezelik a szputnyikosokat.
2021. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Még jól is jött amikor kifogásként használhattam az oltást és pár napig nem kellett mennem dolgozni.
2021. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem bántam meg


Ha ezen múlik, hogy ne legyen több karantén....


Microchip amitől megbużulnak az autisztikus békák meg úgyis van a telefonomba is, szóval azért kár volt ennyi lépésben teperniük.

2021. nov. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem bántam meg. A fél családom eléggé megszenvedte a covidot, a mamám lehet belehalt volna, ha nem kapja meg legalább az első adag oltást mielőtt elkapja a vírust. Én pedig elég sokat utaztam a covid idején. Külföldre költöztem, de többször hazalátogattom, most ősszel pedig egy harmadik országban voltam egy hónapot, ahol 2 naponta kellett volna egy hivatalos tesztet csináltatnom, ha nem lettem volna beoltva.
2021. nov. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, kérdező... te megbántad azt, hogy 1 napig hőemelkedésed volt?

Mert más káros hatása egy átlagos esetben nincs ennek.

2021. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Mit kellett volna rajta megbánni?

Nem lettem covidos, pedig egészségügyben dolgozom, szóval lett volna rá lehetőség bőven.

Az összes kollégám, aki az első hullám alatt dolgozott, átesett rajta, valaki még mindig nem érez szagokat normálisan.

Én az első hullámot megúsztam, mert szakvizsgára tanultam, mire vissza kellett mennem, már adathattam be.

Sőt, tegnap a harmadikat is beadattam.

2021. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem bántam meg. Sokkal enyhébbek az influenza vírus tüneteim.


De előfordulhat valakivel, hogy nem érti meg, miért nem akarok találkozni SZEMÉLYESEN (ismerkedési kategória.)


Ennyire ki lennének éhezve a szexualitásra a férfiak?


hölgy válaszoló

2021. nov. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!