Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt-e közöttetek a családban...

Volt-e közöttetek a családban vita, mert az egyik családtag beoltatta magát koronavírus ellen, a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Milyen vita volt és kik között? Sikerült-e egyiknek meggyőzni a másikat.

2021. nov. 5. 23:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert én beolttattam magam, a családtagom pedig nem.
Igen, mert én nem oltattam be magam, de a családtagom igen.
Igen, mert egyik családtagom beolttatta magát, a másik pedig nem.
Nem, mert nálunk az egész család be van oltva.
Nem, mert nálunk senki nincs beoltva a családból.
141 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%

Uj opcio nem adtad meg! Volt vita nagyon mert mindenki be van oltva! 1 fo kivetelevel. :D


Mi volt. Hagytam a fãszbæ mindenkit.

2021. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
38%

Igen! Mert mindenki be van oltva!

Nincsen ilyen szavazàsi lehetõsèg!!!

2021. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
1. Te voltál az az egy fő? :D
2021. nov. 5. 23:44
 4/51 A kérdező kommentje:
2. Az a 4. Ha mind be vagytok oltva akkor csak nincs vita, nem?
2021. nov. 5. 23:45
 5/51 anonim ***** válasza:
75%
A nővéremék nem oltatnak (ő már háromszor volt covidos de akkor sem kér az oltásból, inkább szenved) mi többiek pedig oltattunk, de nincs belőle vita. Egy kicsit szoktak duzzogni mikor épp covidos és azt mondjuk hogy ne jöjjenek két hétig, de soha nem fajult vitává. Amikor megkaptuk az időpontjainkat az oltásra, édesanyámat megpróbálták lebeszélni, de akkor sem vitáztunk, csak elmondta mindenki a véleményét higgadtan. Azaz elmondták hogy meg fogunk halni, meg hogy chipet ültetnek belénk :D Persze a hátunk mögött biztos birkáznak, mi is szoktunk róla beszélni hogy mit majréznak ennyire egy oltástól (a munkahelyüket is inkább elhagyják hogy ne kelljen oltatni), de nyíltan semmi balhé nincs.
2021. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%
:)) neeem nem én voltam azaz 1 fő. Csak egy hozzánk tartozó. Aki azz riogatott engem is hogy meghalok és majd ha terhes leszek a gyerek is meghal....mert ő majd akar szülni..ha tud.. és kitalálta hogy akármibe kerül..ő nem oltat! Ezt hangoztatta. Le is építettem..
2021. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%
Hamimd be vagyunk oltva is vita van! Csak nem az oltás miatt 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
20%

volt, miután apám egy agresszív fsz, és nagyon nem érti, hogy miért nem ember az ő tökéletes klónja... végül kénytelen voltam beadatni azt a szrt, különben rámhívta volna a rendőröket (külföldről jönnék, ahonnan nem nagyon lehetett, csak karanténnal, és hiába tudok beszökni az országba, felnyomott volna...) az ott élő, kiskorú öcsém hívott, nem tudtam nem menni hozzá. de azért neki nem mondtam el, volt is nagy meglepődés, hogy nem használt a besúgós hisztikéje XD (ő jó állampolgár módjára besúgott, de visszasúgták neki, hogy a nevezett ember engedéllyel és szabályosan közlekedett)

(amúgy is egy szánalmas ember volt világéletében, de ez az "orvosék lemennek dackorszakosba, és mindenkit betiltanak, csak a képernyő előtt döglődő értelmiség kap fejsimit", ez nagyon bejön a doktorált kis farkának.)

2021. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%

Ha mindannyian be vagyunk oltva is megy a vita. Csak nem az oltason.



😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2021. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
63%
Volt . Nagybátyám pofázik bele hogy oltassunk, mert ő is oltatott, és van védettségi... Kifizettem neki hogy nézzenek antitestet, szart se ért neki a kínai oltás. De okoskodik, hogy ő bezzeg oltatott. Igazolvány van, védettség zéró, de játssza az eszét.
2021. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!