Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltattad/beoltatnád magad a...

Beoltattad/beoltatnád magad a koronavírus elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
64 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Már regisztráltam, igen de úgyse fogom egyhamar megkapni.


20/F

2021. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Már januárban megtörtént
2021. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Hányszor lesz még feltéve ez a kérdés?
2021. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Gondolkodom rajta. Nem a betegségtől félek, hanem lehet majd korlátozva lesznek azok az emberel, akik nem lesznek beoltva.

Tehát, lehet, hogy éttermekbe, mozikba, szórakozóhelyekre majd csak azokat fogják beengedni, akiknek van ilyen kártyájul, amivel bizonyítják, hogy be lettek oltva!

De azt sem tartom kizártnak, hogy sok céghez is alapelvárás lesz az oltottsági kártya. Az állásokat is eleve úgy fogják hirdetni, hogy csak olyanok jelentkezzenek, akik már be vannak oltva.

Ezért fogom magam beoltatni.

2021. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem kell ilyen pesszimistának lenni! Még az ellenzék is elismeri, hogy Európában mi vagyunk a másodikok az oltottság gyorsaságában!

Legkésőbb a nyár második felére minden regisztrált ember be lesz oltva!

2021. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: Egy darabig lehet korlàtozni fog a kártya hiánya, de a végtelenségig nem hiszem. Ráadásul akiknek van, azoknak se lesz örökké érvényes.

Ez meg egy hülye zsarolás hogy akkor nem mehetsz étterembe. Elvileg nem kötelező az oltás, de màr ritka gusztustalanul tukmálják mindenkire.

2021. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 24 napja kaptam el apámtól, amint láza lett jeleztük a háziorvosnak, majd adott időpontot tesztre, a családból mindenki pozitív lett, aznap már karanténban voltunk.

Tegnap járt le a 11. nap, innentől várjuk a 3 tünet mentes napot, de hál Isten a hőemelkedésen és a szaglásvesztésen kívül nem volt rosszabb állapotban senki, sőt 88 éves mamámmal lakunk együtt (annak ellenére hogy nem kért oltást), ő teljesen tünet mentes maradt.


Mivel most estem át rajta én egyenlőre nem jelentkezem oltásra, de valószínűleg mi a "régi" változatot kaptuk el, ha jól tudom a mutánsnál már nincs szagvesztéssel járó tünet.

Mindenesetre szüleim fogják oltatni magukat. Én, 22 évesen még nem tartom szükségesnek.

2021. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2021. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Mar be vagyok oltva. Es a kovetkezo alkalommal is beoltatom magam es utana is. Het ev kb megszabadulni a covid jelenletetol.
2021. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lakoság több mint a 70%-ka be fogja magát oltatni. Sokan nem azért oltatják be magukat mert annyira szükségesnek tartják, ha nem mert egy idő után minden az oltáshoz lesz kötve.


Azok mehetnek majd színházba, moziba, rendezvényekre stb.. ahol kérni fogják az oltási kis könyvet hogy mikor lettél be oltva.


Nem kötelező a vakcina, de egy idő után nem lesz sok választása annak aki még nem kapta meg az oltást.


Más országokban erre már most vannak ilyen szabályok. Magyarországon meg már most is vannak olyan cégek ahol be akarják ezt vezetni kérni fogják az oltási kis könyvet. Ha nincs menjél máshova dolgozni. Ezek a tények sajnos.


ma 10:40

2021. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!